головна

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Форум
фотогалерея
міські оголошення
робота

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

візитівка міста
історія
міста-партнери

Система управління якістю
  сучасний стан міста
 
міська громада 
  стратегічний розвиток міста
  міські новини
  оголошення міської влади
  програма соц-економічного розвитку міста
  міський бюджет
  підприємства і бізнес-структури
  бізнес-інформація
 
пропозиції для інвесторів 
 освіта
 медична сфера
 культура
 історичні пам'ятки
 спорт

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

   Міські новини  
 18.10.2016
Коростень:Нардеп Володимир Арешонков закликає боротися із лісовою мафією на Житомирщині
Незаконна вирубка лісу на Коростенщині почала набувати масштабів екологічного лиха ще минулого року, проте наразі проблема досягла свого апогею »»»

 17.10.2016
Завод МДФ до свята Покрови та Дня захисника України подарував Коростеню світломузичний фонтан
З гучними оплесками та запальними дитячими танцями - саме так, у Коростені, на центральній площі міста відкрили фонтан, приурочений до свята Покрови та Дня захисника України »»»

 10.10.2016
Коростень:На Житомирщині прикордонники виявили старовинні монети
 На українсько-білоруському кордоні в міжнародному пункті пропуску «Виступовичі-авто» 9 жовтня прикордонники Житиомирського загону виявили в одному з автомобілів дев’ять старовинних монет »»»

 07.10.2016
В Коростенському районі зіткнулися дві автівки, постраждав один із водіїв
4 жовтня до Служби порятунку «101» м. Коростень надійшло повідомлення від очевидців дорожньо-транспортної пригоди про те, що на 153 кілометрі трасі Київ –Ковель – Ягодин зіткнулися легковий автомобіль NISSAN Navara та Газель »»»

 05.10.2016
Збирав гриби і нічого не знаю, - коростенець, який вночі зрізав 18 дерев
Після півночі до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення з місцевого лісгоспу про те, що хтось ріже дерева на території господарств »»»

 04.10.2016
У Коростені невідомі обікрали два банкомати
3 жовтня до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення про пошкодження двох банкоматів різних банків, розташованих на вулицях райцентру »»»

 03.10.2016
У Коростені поліцейські вилучили метадон, опій та марихуану
29 вересня під час одночасних санкціонованих обшуків у будинках жительок райцентру працівники поліції вилучили наркотичні засоби загальною вартістю, за цінами чорного ринку, понад 60 тисяч гривень. Господарки домоволодінь обґрунтовано підозрюються у причетності до незаконного обігу наркотиків »»»


Всі міські новини »»»


 ІнформаціяТелефоний код - 04142

Поштовий індекс - 11500


Українські міста в Iнтернеті

 
Порядок оприлюднення інформації та відкритих громадських слухань щодо зміни тарифів на житлово-комунальні послуги
21.01.2011

1. Даний Порядок визначає процедуру оприлюднення інформації та відкритих громадських слухань щодо зміни тарифів на житлово-комунальні послуги. 

2. Порядок розроблено з урахуванням вимог Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про ціни і ціноутворення", "Про житлово-комунальні послуги", Про природні монополії", „ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", „Про національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України" , постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.09 р. №529 „ Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", Статуту територіальної громади м. Коростеня затвердженого рішенням міської ради (33 сесія IV скликання) від 28.02.2006р. 

3. Управління житлово-комунального господарства спільно з юридичним відділом виконкому після звернення виробника/виконавця послуг щодо зміни тарифів на житлово-комунальні послуги та проведення аналізу наданих виробником/виконавцем матеріалів готує відповідний проект регуляторного акту щодо встановлення тарифів відповідно до вимог чинного законодавства України з цих питань та оприлюднює повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта в місцевих засобах масової інформації та в мережі "Інтернет" на офіційному міському порталі. 

4. Не пізніше п'яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта щодо встановлення тарифів та аналізу регуляторного впливу регуляторного акта, в місцевих засобах масової інформації та в мережі "Інтернет" на офіційному міському порталі, оприлюднюється проект регуляторного акта із відповідним аналізом регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій. Якщо термін виходу друкованого засобу масової інформації перевищує п'ять днів повідомлення публікується в наступному номері після повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу регуляторного акта. 

5. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта повинно містити:
- стислий виклад змісту проекту;
поштову та електронну адресу управління житлово-комунального господарства;
- інформацію про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу( назва друкованого засобу масової інформації та /або адреса сторінки в мережі Інтернет, де опубліковано чи розміщено проект регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу);
- інформацію про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань;
- інформацію про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями зауважень та пропозицій. 

6. Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, приймаються зауваження та пропозиції не може бути меншим ніж один місяць та більшим ніж три місяці з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу. 

7. Усі зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу, одержані протягом встановленого строку, розглядаються управлінням житлово-комунального господарства та виробниками/виконавцями послуг. За результатами розгляду одержані зауваження повністю чи частково враховуються або мотивовано відхиляються. 

8. Громадські слухання або будь-які інші форми відкритих обговорень проекту регуляторного акта щодо встановлення тарифів проводяться не раніше місячного терміну з дати оприлюднення проекту регуляторного акта із відповідним аналізом регуляторного впливу. 

9. Метою громадських слухань є забезпечення прийняття рішення щодо зміни тарифів на таких основних принципах: 

відповідності рівня тарифів розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво;
відкритості, доступності, прозорості структури тарифів для споживачів та суспільства;
відповідності оплати комунальних послуг до їх наявності, кількості та якості; відповідальності виконавців (виробників) за недотримання вимог стандартів, нормативів, норм, порядків, правил надання послуг та формування тарифів; доступності комунальних послуг для всіх споживачів; врахування погоджених інтересів територіальної громади, споживачів та виконавців/виробників послуг при визначенні потреби в цих послугах, їх кількості, якості та вартості. 

10. Час та місце проведення громадських слухань визначається розпорядженням міського голови ( крім громадських слухань щодо встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій). 

11. Про час та місце проведення громадських слухань повідомляють в місцевих засобах масової інформації та в мережі "Інтернет" на офіційному міському порталі не пізніше чотирнадцяти днів до їх проведення. 

12. Проводить громадські слухання головуючий визначений розпорядженням міського голови. 

13. Підготовку громадських слухань здійснює апарат міської ради спільно з управлінням житлово-комунального господарства. При підготовці до громадських слухань відпрацьовується план їх проведення який повинен передбачати тему громадських слухань, доповіді представників виконавчого комітету міської ради, виробників/виконавців послуг. 

14. На громадських слуханнях приймається регламент роботи, затверджується склад секретаріату який веде протокол громадських слухань. 

15. Головуючий може перервати виступаючого, якщо його виступ не стосується теми слухань. 

16. Протокол повинен містити :
- тему, час і місце проведення громадських слухань;
- кількість учасників громадських слухань;
- прізвище виступаючих та короткий зміст виступу;
- пропозиції, що висловили учасники громадських слухань;
- результати голосування. 

17. Протокол громадських слухань готується секретаріатом у трьох примірниках. Протягом трьох днів один -екземпляр протоколу передається на зберігання апарату міської ради, другий - управлінню житлово-комунального господарства, третій - виробнику/виконавцю послуг який ініціював перегляд
тарифів. Копія примірника протоколу вивішується на інформаційному стенді міської ради для ознайомлення. 

18. Висновки та пропозиції за результатами громадських слухань опубліковуються в місцевих засобах масової інформації та в мережі "Інтернет" на офіційному міському порталі. 

19. Рішення про встановлення тарифів оприлюднюється в місцевих засобах масової інформації та в мережі "Інтернет" на офіційному міському порталі не пізніше як у десятиденний термін після його прийняття та підписання. Особливості проведення громадських слухань при перегляді тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території 

20. Громадські слухання щодо перегляду тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій проводяться по кожному будинку окремо. 

21. Проведення слухань організовує виконавець послуг з утримання будинків та прибудинкових територій (далі - Організатор). Графік проведення громадських слухань організатор повинен надати в управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету. Організатор відповідає за дотриманням порядку проведення слухань та оформлення і зберігання відповідного протоколу. Участь в слуханнях можуть взяти власники житлових будинків (гуртожитків), власники квартир (житлових приміщень в гуртожитках), власники нежитлових приміщень у житлових будинках (гуртожитках) та інші споживачі послуг. Слухання мають відкритий характер. Слухання проводяться на засадах добровільності, гласності, відкритості та свободи висловлювань. Учасниками громадських слухань також можуть бути інші зацікавлені особи за їх згодою. 

22. Слухання є формою безпосередньої участі власників приміщень у вирішені питання утримання спільного майна (житлового будинку, гуртожитку). 

23. Виконавець послуг при підготовці до проведення слухань проводить розрахунок тарифу (відповідно до вимог порядку його формування в залежності від запланованих кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкової території і типового переліку послуг). 

24. Про дату та місце проведення слухань повідомляються власники приміщень (мешканці) не пізніше ніж за 14 днів до їх проведення шляхом розміщення оголошень про проведення слухань на інформаційних стендах у під'їздах та біля будинків або письмового повідомлення власників приміщень через поштові скриньки. 

25. Разом з оголошеннями на інформаційних стендах розміщуються перелік послуг що пропонується для відповідного будинку та тариф їх вартості. 

26. На слуханнях до відома власників приміщень доводяться розраховані окремо по кожному будинку тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій разом із переліком послуг, що надаватимуться за рахунок тарифу. Також надаються детальні роз'яснення про перелік послуг з утримання будинків, періодичність та строки їх надання, структуру тарифу, а також обґрунтовується необхідність перегляду тарифів, з урахуванням економічних і технічних факторів утримання житлового фонду. Роз'яснюється можливість зменшення за рішенням власників приміщень переліку послуг, періодичності та строків їх надання, розрахованих тарифів, зокрема які саме види послуг можуть бути повністю або частково виключені з тарифів, а які не можуть бути виключені за технічних умов належності експлуатації житлового фонду. 

27. Виключення із запропонованого переліку окремих послуг (із зазначенням в який спосіб буде забезпечуватися їх надання власниками приміщень) оформлюється письмово (рішення, протокол або відповідне звернення) і подається до організатора протягом ЗО днів з дати проведення слухань за підписами 100 відсотків власників будинку та представника органу місцевого самоврядування (у разі наявності у будинку приміщень, що перебувають у власності територіальної громади). 

28. За результатами слухань складається протокол, в якому зазначаються:
- питання порядку денного;
- список присутніх на слуханнях власників приміщень із зазначенням номера квартири або приміщення;
- висловлені пропозиції та зауваження (під час виступу або наданні письмово) із зазначенням їх автора;
- прийняті рішення.
Протокол підписується усіма присутніми учасниками слухань. 

29. Слухання вважаються такими, що відбулися, незалежно від кількості присутніх осіб. У випадку, якщо по окремо взятому будинку на слухання не прийшло жодного власника приміщення, протокол підписується, відповідальним за проведення слухань. В протокол робиться відмітка про належне повідомлення та про факт неявки власників приміщень на слухання. 

30. Організатор протягом трьох днів з дня проведення слухань оприлюднює протокол слухань для ознайомлення всіма власниками будинку шляхом розміщення його копії на інформаційних стендах у під'їздах та біля будинків. 

31. Для систематизації та контролю заходів щодо організації та проведення слухань у виконавця послуг повинен бути журнал обліку проведення слухань, в якому реєструються:
- дати (окремо по будинках) розміщення у під'їздах на інформаційних стендах відповідних оголошень про проведення слухань;
- дати (окремо по будинках) письмового повідомлення власників приміщень через поштові скриньки. 

32. Письмові звернення власників будинків щодо зміни переліку послуг, періодичності та строків їх надання, розрахованих тарифів обов'язково реєструються в журналі реєстрація вхідної кореспонденції. При цьому зазначається дата подання такого звернення, а також відповідність його оформлення вимогам рекомендацій. 

33. Організаційні документи та листування з питань слухань долучаються до окремої справи (номенклатурна справа).
Копії протоколів слухань зберігаються протягом всього строку дії тарифу, який було затверджено на підставі проведених слухань. 

34. При подачі до виконавчого комітету документів щодо перегляду тарифів на на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій виконавець послуги обов'язково надає копії протоколів громадських слухань по кожному будинку окремо. 


Коростенський МВК<< повернутися   [версія для друку]
   Офіційні новини  
 01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? «Септуагинта - это самый древний перевод с староеврейского на старогреческий. Это язык, который имел согласные и не имел гласных  »»»

 16.12.2015
Коростень:Українці в січні зможуть отримати паспорт у вигляді пластикової картки
 Президент України Петро Порошенко називає революційним кроком для держави запровадження з 1 січня 2016 року паспорта громадянина України нового зразка у формі пластикової картки »»»

 14.12.2015
Коростень:У Житомирській області захворюваність на грип за тиждень виросла на 3,2 %
 На 50 тижні епідсезону 2015-2016 рр. відмічається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 3,2 %, у порівнянні з попереднім тижнем. Всього захворіло 5612 осіб, показник на 10 тисяч населення складає 44,8 що на 31,7 % нижче епідемічного порогу.  Серед зареєстрованих хворих 72,3 % становили діти до 17 років. Госпіталізовано 284 особи, з них – 242 дитини »»»

 10.12.2015
Коростень:В Житомирській області на фестивалі співатимуть польські колядки
В Коростені проведуть Х Міжнародний фестиваль польської колядки на Житомирщин »»»


Всі офіційні новини »»»


Офіційний сайт м. Коростень


 Погода Курси валют

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 Веб проекти

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2020
У разі повного або часткового використання матеріалів посилання на www.korosten.osp-ua.info є обов’язковим. Відповідальність за достовірність матеріалів покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

   

TyTa
Архів новин: 1/ 2345678910