головна

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Форум
фотогалерея
міські оголошення
робота

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

візитівка міста
історія
міста-партнери

Система управління якістю
  сучасний стан міста
 
міська громада 
  стратегічний розвиток міста
  міські новини
  оголошення міської влади
  програма соц-економічного розвитку міста
  міський бюджет
  підприємства і бізнес-структури
  бізнес-інформація
 
пропозиції для інвесторів 
 освіта
 медична сфера
 культура
 історичні пам'ятки
 спорт

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

   Міські новини  
 18.10.2016
Коростень:Нардеп Володимир Арешонков закликає боротися із лісовою мафією на Житомирщині
Незаконна вирубка лісу на Коростенщині почала набувати масштабів екологічного лиха ще минулого року, проте наразі проблема досягла свого апогею »»»

 17.10.2016
Завод МДФ до свята Покрови та Дня захисника України подарував Коростеню світломузичний фонтан
З гучними оплесками та запальними дитячими танцями - саме так, у Коростені, на центральній площі міста відкрили фонтан, приурочений до свята Покрови та Дня захисника України »»»

 10.10.2016
Коростень:На Житомирщині прикордонники виявили старовинні монети
 На українсько-білоруському кордоні в міжнародному пункті пропуску «Виступовичі-авто» 9 жовтня прикордонники Житиомирського загону виявили в одному з автомобілів дев’ять старовинних монет »»»

 07.10.2016
В Коростенському районі зіткнулися дві автівки, постраждав один із водіїв
4 жовтня до Служби порятунку «101» м. Коростень надійшло повідомлення від очевидців дорожньо-транспортної пригоди про те, що на 153 кілометрі трасі Київ –Ковель – Ягодин зіткнулися легковий автомобіль NISSAN Navara та Газель »»»

 05.10.2016
Збирав гриби і нічого не знаю, - коростенець, який вночі зрізав 18 дерев
Після півночі до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення з місцевого лісгоспу про те, що хтось ріже дерева на території господарств »»»

 04.10.2016
У Коростені невідомі обікрали два банкомати
3 жовтня до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення про пошкодження двох банкоматів різних банків, розташованих на вулицях райцентру »»»

 03.10.2016
У Коростені поліцейські вилучили метадон, опій та марихуану
29 вересня під час одночасних санкціонованих обшуків у будинках жительок райцентру працівники поліції вилучили наркотичні засоби загальною вартістю, за цінами чорного ринку, понад 60 тисяч гривень. Господарки домоволодінь обґрунтовано підозрюються у причетності до незаконного обігу наркотиків »»»


Всі міські новини »»»


 ІнформаціяТелефоний код - 04142

Поштовий індекс - 11500


Українські міста в Iнтернеті

 
«За нас ніхто нічого не зробить»
16.06.2006
Політична круговерть у країні змусила Асоціацію ради директорів перенести цьогорічний звіт на пізніший строк - початок червня. Але в цьому були і певні переваги: можна підбити не тільки минулорічний підсумок діяльності громадського об'єднання, з і перших місяців нинішнього року. Що й було зроблено.

Відкриваючи засідання, голова Асоціації, директор заводу ЗБШ В. І. Куницький підкреслив, що звітний період був надзвичайно багатий на вагомі події. В цьому ряду виді¬ляється 1300-річчя Коростеня. Організоване урочисте святкування ювілею, що знайшло відгук на те¬ренах усієї країни, стало можливим і завдяки активним спонсорським діям директорського корпусу. Влас¬не, слово «спонсорським» вжите автором тут не зовсім доречно: адже керівники міста є патріотично налаштованими його жителями, тож допомогу від них слід розціню¬вати не як адміністративну, а суто добровільну і безкорисливу.

Звіт Василя Івановича був коротко-діловим, що властиво ви¬робничникам. До Асоціації входять 124 керівники. Особливість момен¬ту в тому, що її ряди поповнюють¬ся за рахунок приватно-бізнесових структур. Це, безумовно, не тільки розширює сферу впливу ради, але й масштаби її діяльності. Втім резерв росту є і досить вагомий: мале і середнє підприємництво дедалі відчутніше впливає на еко¬номічний клімат міста. Реальний потенціал - 450 юридичних осіб і 3,5 тисячі фізичних осіб - поки що задіяний лише частково, заледве на кілька відсотків.

Саме з таких міркувань В. І. Ку¬ницький за дорученням ради вніс пропозицію перейменувати її в Асоціацію керівників підприємств, організацій і установ. Учасники зборів одностайно підтримали нововведення, чим прибрали останню формальну перепону для членства усім бажаючим.

Дев'ятнадцять представників Асоціації обрані депутатами міської ради. Це - більше третини загального складу ради, а відтак є можливість, попри різні політичні уподобання, ініціювати і проводи¬ти політику в інтересах розвитку продуктивних сил Коростеня.

Сьогодні директорський корпус фактично позбавлений якогось владного тиску зверху, що розв'язує йому руки з одного боку, дає простір для підприєм¬ницьких дій, а з іншого накладає більшу відповідальність. З цього приводу Василь Іванович сказав точно і влучно: «За нас ніхто нічо¬го не зробить». Голова ради навів красномовний приклад, як можна втілити в життя задумане, коли за нього беруться ентузіасти. Член Президії ради А. П. Тищенко, мало того що виділив гроші на будівництво пам'ятника князю Малу, сам брав безпосередню участь в його монтажі. Взагалі те¬ма центрального парку, зокрема його впорядкування до того рівня, коли не хочеться бруднити і смі¬тити, потребує особливої розмо¬ви, бо без зусиль директорського загону здійснити якісний поворот було б нереальним.

Асоціація внутрішньо живе і розвивається за рахунок добро¬дійних внесків. Кому цікаво, скажу: їх у 2005 році надійшло трохи більше 12 тисяч гривень. Переважну частину коштів вико¬ристано на матеріальну допомогу ветеранам, а також деяким іншим громадським організаціям. «Сьогодні, - наголосив Василь Іванович, - Асоціація фінансово «гола», тобто без копійки». її ви¬конавчий директор М. І. Луцишин працює «за спасибі». Ця інфор¬мація стала для директорів не¬сподіваною новиною і, здається, зачепила їх за живе: ще б пак, ними ж створене дітище бідує.

За офіційними даними, торік Асоціація надала місту, а точніше школам, церквам, на комунальні потреби допомогу, сума якої сягає 1,7 млн. гривень. Один цей при¬клад переконливо свідчить на ко¬ристь існування ради та її спрямо¬вуючого, координаційного центру, яким є виконавчий директор.

Не обминув увагою Василь Іванович і політичних процесів. Уникнувши їх оцінки, він наголо¬сив, що Асоціація показала себе політично зрілою, згуртованою і тверезо мислячою, не піддалась легко-популістським посулам.

На зборах виступив міський го¬лова В. В. Москаленко. Він розлого охарактеризував промисловий розвиток, підкресливши, що бе¬резнево-квітневий збій дає себе знати і донині. Падіння приросту виробництва не обійшло і таких «грандів», як заводи «Янтар», «Арсанія» і машинобудівний, м'ясокомбінат, хлібозавод та інших. Певна річ, не слід скида¬ти зовнішніх чинників, зокрема виборчого ажіотажу, але все це поволі стихає і треба набирати обертів, бо від недовиробництва найперше страждає міський бюджет. Відчутно впали власні надходження до нього, відтак не¬має змоги додатково фінансувати соціальну сферу, що робилось у попередні роки. До речі, планові показники власних надходжень місту збільшено вдвічі, що є абсо¬лютно необгрунтованим.

Але попри фінансові негараз¬ди, сказав мер, у місті триває будівництво, продовжується га¬зифікація приватного сектора околичних мікрорайонів Чолівка, цегельний завод, Чигирі. Дещо поліпшує ситуацію так званий резерв, зокрема кошти, що над¬ходять від приватизації землі, нерухомості, від збільшення кількості підприємств, а значить і зайнятості населення. Скажімо, тільки за п'ять місяців додалося десять юридичних і ЗО фізичних осіб. Такі цифри є свідченням до¬статньо бурхливого економічного життя міста, його привабливості для бізнесу. Зрештою, «дрібні» підприємці, вважає Володимир Васильович, «дістають» моно¬полістів, які нерідко диктують ціни споживачам, і вже сам факт існування конкурентів змушує переглядати їх. Радує і те, що ма¬лий і середній бізнес все більше захоплює молодь. Але підприєм¬цям, сказав мер, ще бракує ініці¬ативної громадської позиції, та все це з часом набудеться, коли пройде період становлення.

В. В. Москаленко покритикував деяких авторитетних, солідних директорів за невиразні фасади їхніх адмінприміщень, поставив¬ши за приклад дирекцію залізнич¬них перевезень.

Надалі, сказав Володимир Васильович, у впорядкуванні ву¬лиць домінуватимуть центробіжні тенденції. Це треба розуміти так: центр міста облаштований, тепер поступово треба братися за приле¬глі вулиці. Що, власне, і намічено.

Триватиме і реконструкція пар¬ку. Мета - зробити його не менш привабливим, ніж знаменита «Софіївка». До речі, по контракту прийнято на роботу людину, чия спеціальність - ландшафтний ди¬зайнер - звучить екзотично.

Науково-естетичний, гармо¬нійний підхід придасть емоційно-смислового змісту всім парковим і вуличним задумкам. Йдеться про те, щоб не просто виконувати, а здійснювати все красиво і душев¬но задля настрою городян, додав міський голова.

Говорив мер і про тротуари, і про порядок з найменуванням вулиць, і про реконструкцію при¬вокзальної площі, і про сучасну бі¬гову доріжку стадіону«Спартак»... Не стільки заради інформування, а передусім заради спонукання до практичних дій присутніх керівників. Треба сказати, що відгуки директорів мали позитивний ха¬рактер, і це є доказом уболівання за долю рідного міста.

Зворушливим був вис¬туп о. Анатолія, настоятеля Ольгинської церкви, котрий, подякувавши за сприяння у будівництві храму, закликав і надалі співпрацювати з церквою. Поблагословив усіх на добрі діла архієпископ Овруцький і Коростенський владика Віссаріон.

Збори підтвердили, що ніякі світоглядні розбіжності не можуть служити причиною відмови від найблагороднішої мети - розбу¬дови Коростеня до європейських стандартів і перетворення його, за словами мера, в «світле місто» у найширшому розумінні. Перша, можливо, найсуттєвіша ознака ус¬піху - єдність влади і виробничого «бомонду» - на сьогодні є. Решта - за організаційними потугами, що досить жваво обговорювалось у кулуарах і перервах засідання.

І насамкінець про несподівану прикрість. На збори були запро¬шені керівники району, але ніхто з них не прибув. Чи не вперше.

Зроду-віку контакти з промис¬ловою елітою міста були вигідні насамперед аграрникам. Невже традицію перекреслено?

За матеріалами газети «Іскоростень»
Василь Овдійчук


<< повернутися   [версія для друку]
   Офіційні новини  
 01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? «Септуагинта - это самый древний перевод с староеврейского на старогреческий. Это язык, который имел согласные и не имел гласных  »»»

 16.12.2015
Коростень:Українці в січні зможуть отримати паспорт у вигляді пластикової картки
 Президент України Петро Порошенко називає революційним кроком для держави запровадження з 1 січня 2016 року паспорта громадянина України нового зразка у формі пластикової картки »»»

 14.12.2015
Коростень:У Житомирській області захворюваність на грип за тиждень виросла на 3,2 %
 На 50 тижні епідсезону 2015-2016 рр. відмічається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 3,2 %, у порівнянні з попереднім тижнем. Всього захворіло 5612 осіб, показник на 10 тисяч населення складає 44,8 що на 31,7 % нижче епідемічного порогу.  Серед зареєстрованих хворих 72,3 % становили діти до 17 років. Госпіталізовано 284 особи, з них – 242 дитини »»»

 10.12.2015
Коростень:В Житомирській області на фестивалі співатимуть польські колядки
В Коростені проведуть Х Міжнародний фестиваль польської колядки на Житомирщин »»»


Всі офіційні новини »»»


Офіційний сайт м. Коростень


 Погода Курси валют

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 Веб проекти

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2020
У разі повного або часткового використання матеріалів посилання на www.korosten.osp-ua.info є обов’язковим. Відповідальність за достовірність матеріалів покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

   

TyTa
Архів новин: 1/ 2345678910