Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень : Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!
05.12.2014

 

 

Шановні коростенці!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди нашого спільного свята – Дня місцевого самоврядування!


День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми рідного міста, дбають про його розквіт і зростання.


Сьогодні у цей складний для України і всіх нас час, ми, попри все, долаємо труднощі, набуваємо надзвичайно цінного досвіду, вирішуємо питання та проблеми коростенців.


Велика роль у цьому процесі належить депутатам Коростенської міської ради, адже саме рада представляє інтереси громади нашого міста.


Тому у цей особливий день я, як міський голова, хочу подякувати усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми робимо спільну справу - розбудовуємо наше місто, вирішуємо безпосередньо проблеми на місцях, робимо все можливе, щоб кожний коростенець відчував себе повноцінним мешканцем свого міста. Лише завдяки нашій наполегливості, бажанню та спільній роботі ми зможемо досягти успіхів у розвитку та процвітанні Коростеня.

 

Тож нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об′єднуючим імпульсом, а підтримка та довіра коростенців завжди надихає на успіхи та бажані результати.

 

Бажаю щастя, добробуту, миру, злагоди, успіхів і сподіваюсь на плідну співпрацю! Нехай місцеве самоврядування живе і діє наперекір усьому, заради благополуччя коростенців, заради розквіту Коростеня, заради єдиної України!

 

 

 З повагою 


міський голова    Володимир Момкаленоко

 

Міська рада  Коростеня