Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень : Міжнародна партнерська конференція – разом до спільної мети
02.12.2014

Наприкінці жовтня 2014 року   представники Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та ГО «Центр розвитку громади»  брали участь в Міжнародній партнерській конференції на запрошення Європейської Чорнобильської мережі за сприяння Міжнародного освітнього Центру, Дортмунд, що на цей раз відбувалася в м. Крижова, Польща.Мета конференції-обмін досвідом та ініціативами стосовно питань радіаційної безпеки, охорони навколишнього середовища, альтернативні способи вироблення енергоносіїв, про сталу енергетичну політику, атомні електростанції в Європі, Японії та Казахстані. Багато цікавої та змістовної інформації було представлено стосовно інноваційних технологій щодо розвитку неурядових організацій. Розглядалися перспективи Європейської Чорнобильської Мережі, план дій та спільних акцій  в рамках Європейських тижнів пам’яті на 2015 -2016 роки. Не залишилися поза увагою кампанії мерів  в рамках ЄЧМ, питання соціальних медіа  та управління – як сучасні стратегії роботи з громадськістю.Велику увагу присвячено питанню волонтерської служби - перспективи молоді Європи з огляду на події та спільні акції.

Досить болісно обговорювалися питання діяльності чорнобильських та партнерських організацій на тлі актуальних подій  в Україні. Приємно відмітити, що зарубіжні партнери з 11 країн Європи та Японії підтримували українську делегацію зокрема та Україну в цілому та обговорювали перспективи спільних дій для врегулювання ситуації на сході України.

 

Впродовж тижня відбувались круглі столи, тренінги, дискусії, майстер-класи, презентації, неформальні зустрічі, інтерв’ю зі свідками подій, екскурсії. На тренінгу ЄЧМ, яка зараз вже є Міжнародною Чорнобильською Мережею, завдяки членству організацій Японії, був представлений досвід роботи Центру та допомога населенню, яке проживає на території , що постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Міжнародна Чорнобильська Мережа стурбована тим, що не всі країни сприймають загрозу нових катастроф і вважає, що інвестиції проектів джерел відновної енергії дають нам обґрунтовану  надію на чисте навколишнє середовище для майбутніх поколінь.

 

Віра Гис –координатор міжнародних програм та проектів ЦСПР населення.

 

 

Міська  рада Коростеня