Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Делегація міста Коростеня на чолі із заступником міського голови з робочим візитом відвідала мальовниче місто Чернівці
24.11.2014

  20-21 листопада 2014 р. делегація міста Коростеня на чолі із заступником міського голови Якубовським Л.П. та секретарем міської ради Ходаківським В.В. з робочим візитом відвідала мальовниче місто Чернівці. До складу делегації також входили керівники комунальних підприємств та навчальних закладів міста.


Основною метою візиту був обмін досвідом та налагодження дружніх відносин.Під час дводенного перебування у Чернівцях представники делегації побували у Чернівецькій міській раді, де поспілкувались із заступниками міського голови та секретарем виконкому. Після цього для гостей було проведено екскурсію стінами міської ради та ознайомлено із системою роботи відділів, управлінь, департаментів. Крім того, відвідали комунальні підприємства, загальноосвітні та дошкільні заклади міста. Велику увагу було приділено роботі відділу інформації та зв’язків з громадськістю, центру надання адміністративних послуг та земельному відділу. Але візит крім робочого, мав ще й культурний характер. Найбільш приємною частиною перебування у Чернівцях стала екскурсія по мальовничим куточкам древнього міста, знайомство з його історією та визначними місцями.
 Загалом, поїздка виявилася вдалою та досить насиченою. Маємо надію, що досвід, отриманий в Чернівцях, буде цінним та корисним в роботі Коростенської міської ради, а співпраця між містами і надалі продовжуватиметься.В свою чергу, чернівецькі колеги висловили щире бажання відвідати місто Коростень найближчим часом.

 

 

 

Міська рада Коростеня