Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
В прямому ефірі міський голова Коростеня Володимир Москаленко
05.11.2014

4 листопада відбувся прямий ефір з міським головою В.Москаленком.


Півторагодинне спілкування в ефірі «Коростень ТБ» традиційно складалося з двох частин: спочатку відповіді на питання журналіста, а потім мешканці Коростеня мали можливість поставити місткому голові свої питання.

 
В онову питань журналіста були покладені актуальні проблеми Коростеня: теплозабезпечення, благоустрій Коростеня, зокрема центральної площі міста, розбудова промислових підприємств, в тому числі заводу МДФ, навколо якого постійно точаться дискусії.


Зважаючи на те, що нещодавно відбулися вибори до Верховної Ради України, не обійшлося і без політичних питань. Володимир Васильович назвав основні цифри, які вже затверджені ЦВК, а також висловив свої сподівання на співпрацю із новообраним депутатом Володимиром Арешонковим.


Зокрема він підкреслив, що вперше за історію незалежності до Верховної Ради обрано коростенця, згадавши при цьому, що В.М. Яценко, якого коростенці  обрали у свій час і який надзвичайно потужно захищав їх інтереси, був родом із Кубані. Арешонков  В.Ю., якому віддали перевагу 46,4% коростенців, народився, виріс, відбувся як управлінець і політик у Коростені. Тому в Коростені чекають від нього якісної законодавчої роботи.
 

 

Міський голова також висловив свою позицію щодо майбутніх виборів до місцевих рад. Відповідаючи на питання журналіста, він повідомив про те, що балотуватиметься на посаду міського голови, оскільки відповідально ставиться до всього того, що відбувається в місті. Законодавчих перешкод щодо можливості балотуватися немає, а обирати чи не обирати  - вирішуватимуть самі коростенці.

 

78% питань, які надійшли від громадян під час прямого ефіру, стосувались роботи житлово-комунального господарства: тепло в квартирах, ремонт вулиць, підтоплення підвалів, благоустрій і вивезення сміття.

 

22% стосувались соціального захисту: пільговий проїзд у транспорті, харчування дітей,  надання пільг та земельних ділянок учасникам АТО.

 

Надходили і пропозиції, зокрема було запропоновано організувати прийоми в різних державних інстанціях по суботах для обслуговування працюючого населення.

 

Всі питання  і пропозиції взяті на контроль, про їх виконання відповідальні особи прозвітують на сторінках газети «Іскоростень».

 

Для тих, хто не мав можливості переглянути ефір наживо, зможуть переглянути  передачу в записі. http://www.youtube.com/user/KorostenTV

 

 

Міська рада Коростеня