Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Жителі Слов'янська вже отримали подарунок від коростенців
03.11.2014

Твердопаливний котел, а вірніше модульний теплогенератор був зібраний на Коростеньському заводі теплотехнічного обладнання та переданий безоплатно громаді Слов'янська. Як повідомив механік заводу Андрій Бузні, теплогенератор зібраний в неробочий час за 10 днів і переданий приїжджому з такої нагоди в Коростень в.о. мера Слов'янська Олегу Зонтову. 

 

«У 1986 році, коли трапилася Чорнобильська катастрофа, тоді Слов'янськ дуже допоміг, прийнявши у себе жителів Коростеня, що переїхали з зони зараження. Тепер же ми готові допомогти Слов'янську. Це не якась політична чи піар акція. Це просто подарунок від колективу заводу. Як можливість передати частину свого тепла жителям міста, постраждалого під час бойових дій ».

 

Теплогенератор дуже простий в установці і обслуговуванні, використовує будь-яке тверде паливо. По суті, модуль - це вже готове приміщення з обладнанням, під яке не потрібен фундамент, він просто встановлюється на підготовлене місце, в нього врізається дві труби і все, можна опалювати. Здатний обігріти в середньому 4000 кв.метрів площі, це може бути наприклад, дитячий сад. У Слов'янську є декілька відповідних об'єктів, але на якому з них буде встановлений котел, ще не вирішено. Як повідомив представник виконкому, вартість даного теплогенератора може доходити до півмільйона гривень, тому це дуже дорогий подарунок, за який громада Слов'янська нескінченно вдячна працівникам коростенького заводу. 

 Перший Житомирський