Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Зв'язок Коростень-Космос зупинили працівники виправної колонії
10.01.2014

Працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків міського відділу міліції спільно з працівниками виправної колонії затримали  місцевого жителя. Чоловік намагався через паркан виправної установи перекинути наркотичний засіб та два мобільні телефони.

Як повідомили в Коростенський МВ УМВС України в Житомирській області, правоохоронці помітили, що чоловік, який вдавав, ніби прогулюється поблизу спецустанови, намагається щось перекинути через огорожу. Його було затримано, а під час огляду вилученого пакунка виявлено пластмасову пляшечку з 10 мл рідини темно-коричневого кольору та два мобільні телефони.

За словами затриманого, 41-річного місцевого жителя, таку «передачу» він підготував на прохання свого знайомого, засудженого до відбуття покарання у вигляді позбавлення волі. У пляшечці знаходиться наркотичний засіб, так звана «ширка».

- Наразі за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, - зазначив т. в. о.  начальника Коростенського МВ УМВС Олександр Рибаченко, - санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна. Чоловік, який погодився порушити закон на прохання засудженого знайомого, невдовзі сам може опинитися за ґратами.

Усе вилучене направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, за висновками фахівців якого й буде прийнято остаточне рішення щодо правової кваліфікації події.

Новости Житомира