Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
У Коростені молодик "завалив" зв'язок вкравши дроти з базової станції
16.12.2013

 

Дільничні інспектори Коростенського міськвідділу міліції затримали 25-річного місцевого жителя одразу після викрадення ним дротів з базової станції. Чоловік зізнався, що збирався здати здобич на металобрухт, аби вирученими коштами сплатити борг за банківський кредит.
До чергової частини міськвідділу міліції звернулись представники підприємства стільникового зв’язку з повідомленням про крадіжку дротів з вежі, розташованої у приміській зоні. Під час обстеження прилеглої до місця події території дільничні інспектори міліції виявили сліди, а за ними – молодого чоловіка.
У молодика при собі був мішок, в якому правоохоронці й виявили близько 150 м кабелю та пилку, якою той їх відрізав. Чоловік пояснив, що мав на меті обпалити дроти у вогнищі, а потім здати їх у металобрухт.

- Затриманий 25-річний житель райцентру раніше притягувався до кримінальної відповідальності, - повідомив начальник Коростенського МВ УМВС Віктор Калітка, - Він ніде не працює, зате взяв у банку кредит на значну суму. Коли настав час повертати гроші, він не вигадав нічого ліпшого, як винити крадіжку, за рахунок якої й погасити частину заборгованості.

Наразі слідчим відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка). Санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Олена Волковська,

Коростенський МВ УМВС України
в Житомирській області

infomalin.biz