Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
На Житомирщині у колишнього військового вилучено арсенал зброї
21.11.2013

Оперативники карного розшуку Коростенського міського відділу міліції під час санкціонованого обшуку, проведеного в ході розслідування кримінального провадження, у будинку місцевого жителя виявили запас зброї.
Як з’ясувалось на місці події, 49-річний чоловік зберігав у власному гаражі специфічний набір небезпечних предметів: ручний протитанковий гранатомет РПГ-18, кулеметну стрічку, два магазини для набоїв автомата АК та захисний шолом. Саме на них і звернули увагу правоохоронці під час обшуку.
– Ця колекція зброї може стати речовими доказами у кримінальному провадженні, розпочатому за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, - прокоментував начальник Коростенського МВ УМВС Віктор Калітка.
Відтак все вилучене направлено на експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Житомирській області.
Сам же власник домогосподарства, як було встановлено, пенсіонер Збройних сил, розповів, що знайшов усі ці предмети на території військової частини, яка за часів Радянського Союзу знаходилась поруч з його будинком. Чи це так, наразі буде встановлено в ході досудового розслідування.
Чоловікові у разі доведення його вини може загрожувати позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.
Олена Волковська,
Коростенський МВ УМВС України
в Житомирській області
interesu.info