Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Житомиряни судяться із коростенською приватною фірмою «Чистота плюс»
01.11.2013

Вісім позовів направлено до Корольовського та Богунського районних судів міста Житомира від ошуканих колишніх прибиральниць приватної фірми «Чистота плюс». Люди скаржаться на невиплату їм заробітної плати та на нездійснення відрахувань до Пенсійного фонду України.
Команда партії «Громадянська позиція» допомогла написати та подати до суду позови, та буде й надалі супроводжувати ці справи до справедливого їх вирішення.
Активісти звертаються  до усіх причетних та ошуканих у цій справі не бути байдужими до вирішення проблеми і звертатися за допомогою.
Нагадаємо, рік тому влада Житомира просунула коростенську приватну фірму «Чистота плюс» на житомирський ринок комунальних послуг, надавши приватникам дозвіл на прибирання сходових клітин у будинках ЖЕКу № 8. Прибиральниці, в більшості, були проти таких змін, але їх змусили звільнитись з ЖЕКу і примусово «засватали» до «Чистоти плюс».
Коли термін дії договору у приватної фірми закінчився (у серпні 2013 року), фірма зникла, так і не виплативши своїм працівникам частину зарплат. У декого невиплати до Пенсійного фонду сягають 4 місяців. І це, за умови, що люди працювали.
«Те, що проблема назріває, було видно ще рік тому. Тоді «Громадянська позиція» виступила проти приватної фірми і на міськвиконкомі, і на сесіях міської ради. Як аргумент до своїх виступів, ми надали численні письмові скарги обурених прибиральниць та мешканців будинків. Зрештою наприкінці цьогорічної весни справедливість перемогла, і влада визнала помилковість прийняття рішення по залученню коростенської фірми. Проте пані Півоварова, очільниця управління житлового господарства міста, яка свого часу вмовляла прибиральниць йти на роботу до фірми, зараз «умила руки» і відвернулась від людей. Ми це так не залишимо», - коментує ситуацію депутат міської ради Олександр Величко.
20 Хвилин Житомир