Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень : Увага ! Осінні канікули
31.10.2013

Наближається пора канікул. Вже відчувається святковий настрій дітей, їхня збудженість, кожен з них мріє про ігри, забави і в процесі цього вони забувають про головне - про правила поведінки на дорозі. З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні шкільних канікул працівники Державтоінспекції області спільно з органами освіти на протязі жовтня проводять в загальноосвітніх навчальних закладах «Єдині уроки» з безпеки руху для дітей, тематичні театралізовані уроки, зустрічі з батьками та педагогами.
Службою нагляду за станом доріг ДАІ проводяться перевірки щодо утримання та облаштування автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів за маршрутами перевезень дітей до місць проведення масових святкових заходів. Працівниками технічної служби ДАІ здійснюються додаткові перевірки технічного стану автобусів задіяних для перевезення організованих груп дітей. Водночас в період канікул інспекторами ДПС ДАІ буде посилений нагляд за поведінкою дітей на вулично-шляховій мережі.
   Природно, що діти в усьому беруть приклад зі своїх мам і тат, навіть в тих вчинках, які не заслуговують на наслідування. На жаль, багато дорослих самі подають дітям поганий приклад поведінки в транспорті і на вулиці, часто переходять проїзну частину на заборонений сигнал світлофора. На складних перехрестях діти прагнуть триматися ближче до старших, вони підходять довірливо до «тіточок» або «дядечкок», втрачаючи при цьому відчуття небезпеки, інстинктивно починають копіювати «реакцію дорослого на світлофор».

Що буде, якщо солідна на вигляд людина раптово зірветься з місця і помчить на червоне світло, а поряд виявиться чужа дитина, впевнена у своїй безпеці? Правила - це закон дороги, їх знати і дотримуватись обов'язково. Завданням дорослих є навчати дітей правильно оцінювати ситуацію на дорозі, прогнозувати небезпеку і діяти адекватно обстановці.
 Державна автомобільна інспекція звертається до батьків: під час канікул не забувайте контролювати поведінку дітей на дорозі, пам’ятайте, що в цей період діти піддаються більшій небезпеці на дорозі, ніж тоді коли вони знаходяться в навчальних чи виховних закладах.
 
ВДАІ Коростенського МВ
Коростень