Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
У Коростені затримали серійних викрадачів майна з автотранспорту
25.10.2013

Нещодавно оперативники карного розшуку Коростенського міськвідділу міліції затримали двох місцевих жителів за підозрою у вчиненні більше десяти крадіжок із транспортних засобів. Молодики вночі викрадали з салонів автомобілів цінні речі та знімали колеса.

Про це пише СЗГ УМВС України в Житомирській області.
Власники автомобілів зранку виявляли пошкоджені вікна,  дверцята та відсутність коліс, а у салонах - магнітол, навігаторів, іншого необачно залишеного майна.  Правоохоронці звернули увагу на те, що обставини вчинення крадіжок були схожими, а це давало підстави припустити причетність до них одних і тих самих осіб.
- Щоб затримати крадіїв окремим завданням нарядів міліції стало пильнування автотранспорту, залишеного на ніч у дворах багатоповерхівок, - розповів начальник Коростенського МВ УМВС України в Житомирській області Віктор Калітка, - завдяки цьому вдалося попередити інші крадіжки та натрапити на слід зловмисників.
Під час затримання молодиків, одному з яких 18 років, а іншому – 22, правоохоронці вилучили частину викраденого. Нині слідчими встановлена причетність хлопців до більш, ніж десяти крадіжок. Обидва парубки не працювали, жили за рахунок батьків, а от на розваги заробляли, викрадаючи та задешево розпродуючи чуже майно.
За законом, молодикам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.
20 Хвилин Коростень