Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
"Міс Коростень-2013" Вероніка Івасенко працює моделлю у Шанхаї
18.10.2013

Житомирянка Вероніка Івасенко, яка в червні стала "Міс Короcтень" та ще  троє вихованок агенства "Gloria Model style" протягом місяця працюють моделями у Шанхаї. Разом з ними відібрали ще дві дівчини, які не закріплені за цим агенством.

Дівчата вперше поїхали працювати за кордон, тож супроводжує їх  власниця агенства Ілона Пурлієва.

Відповідно до контракту, житомирські моделі працюють на подіумі, беруть участь у фотозйомках для журналів, різних шоу, презентаціях та показах дизайнерів.

Попри те, що це їхній перший серйозний досвід, по закінченню роботи дівчатам виплалять обумовлену у контракті суму, а також розглядається можливість залишитися на роботу ще на певний час за згодою сторін.

Заступник директора  першого професійного модельного агенства "Gloria Model style" Катерина Шуть каже, що з партнером із Шанхая працюють вперше, але поки ніяких порозумінь не виникало.

Дівчата роботою задоволені, а тим паче, що крім можливості побачити іншу країну, попрацювати на своє портфоліо, можуть заробити гроші.

Відзначимо, що контракт на роботу у Шанхаї Вероніці Івасенко передбачався як переможниці конкурсу у Коростені, що попередньо анонсували організатори. На тому ж конкурсі відмітили Наталію Субіну - студентку ЖДТУ і так само запропонували працювати моделлю.

У компанії з ними у Шанхай поїхали Яна Приймак, Надія Гончарук, Марина Стецюк, Аліна Тильман.

Юлія ДЕМУСЬ

Міс Коростень - 2013

Фото красунь в Шанхаї

Житомирська  хвиля