Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростенські старшокласники тримають лідерство з бізнес-моделювання
16.10.2013

На минулому тижні в місті Житомирі проходив ювілейний П’ятий Всеукраїнський чемпіонат з бізнес-моделювання серед старшокласників. Участь у змаганнях взяли 27 команд із 14 областей України. З 4 областей були спостерігачі від команд, що планують долучитися до наступних Чемпіонатів.

Чемпіонат України з бізнес-моделювання є формою змагання авторських груп-команд шкіл, які презентують текстові та мультимедійні моделі власних бізнес-ідей. Чемпіонат є логічним завершенням та складовою щорічного молодіжного проекту «Лабораторія бізнес-моделювання», що є авторською розробкою експертної групи Коаліції НГО «ОСНОВА» (місто Житомир).

За результатами роботи двох днів, переможцями П’ятого Чемпіонату України з бізнес-моделювання для старшокласників стали команди м.Комсомольська Полтавської області з проектом «Джеспіліт», м. Коростеня Житомирської області з проектом «Український науковий центр «Спіруліна» (загальноосвітня школа № 9) та м. Балти Одеської області з проектом «АгроГУМ».

Цінний подарунок від міського голови м.Житомира Володимира Дебоя отримала Коростенська команда загальноосвітньої школи № 13 з проектом «Компанія «Еліксір».

Інвестори, які були запрошені до участі в Чемпіонаті також зробили свої перші інвестиційні вкладення в ряд цікавих проектів старшокласників. Не залишилась без подарунків і команда загальноосвітньої школи № 10, яка за проект «Бізнес-корпорація «КОК», отримала перші вклади від двох інвесторів.

Довідково.

Перший Чемпіонат України з бізнес-моделювання відбувся у 2009 році в місті Житомирі (участь брали учнівські команди з 10 областей України).

У вересні 2010 року в селищі Кирилівка Запорізької області пройшов Другий Чемпіонат України з бізнес-моделювання, який зібрав делегації та шкільні авторські групи з 18 областей.

В жовтні 2011 року в місті Яремче Івано-Франківської області відбувся Третій Чемпіонат України, на якому змагались молодіжні команди з 20 областей.

В жовтні 2012 року Четвертий чемпіонат пройшов в Коростені – змагалися 18 регіонів.

Новини Коростеня