Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
«Соціальне таксі» в Коростені працює вісім годин на день
27.06.2013

Коростенці активно користуються послугами "Соціального таксі".

Нагадаємо, що 19 березня на 22 сесії Коростенської міської ради VI скликання виконавчий директор благодійної місії Відар Аксельсен здійснив передачу автомобіля Renault Master установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Коростень» (далі КП ТЦСО).

Наразі автомобіль вже переобладнали під «Соціальне таксі», яке надає послуги перевезення жителям міста з обмеженими фізичними можливостями.

Про це повідомляє prokorosten.net

Нижче приведені деякі положення, щодо надання послуг перевезення «Соціальним таксі» в м. Коростені.
 

 

Основними функціями по перевезенню осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення служби є:

– Перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пересуваються на інвалідних візках або за допомогою милиць та ходунців інших мало мобільних груп населення за заявками товариств інвалідів та рад ветеранів або від самих інвалідів (уповноважених представників).

– Доставка до міста проживання осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення засобів технічної реабілітації та повернення їх до пункту прокату у разі втрати користувачем статусу інваліда або з інших причин.

– Перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями до відділень медико-соціальної реабілітації пенсіонерів та інвалідів територіального центру.

– Перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями до лікарень, поліклінік, на культурно-масові заходи без обмежень, залізничні та автовокзали, міські соціальні установи.
 

20 Хвилин Користень