Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
У Коростені люди четвертий день у палатках вимагають путівок для дітей
03.06.2013

Путівок для оздоровлення дітей із північних регіонів Житомирщини цього року немає.

Після тендеру, проведеного Міністерством соціальної політики, діти Коростеня не їдуть на лікування, хоча регіон постраждав він аварії на Чорнобильській АЕС, переконують пікетувальники в Коростені.

Через плакати люди звертаються до міністра Королевської, аби встановити справедливість. У палатках коростенці сидять вже 4 день.


Віталій Юшкевич, голова Коростенької громадської організації «Союз ветеранів ліквідації Чорнобильської катастрофи» каже, що в день захисту дітей мали надію, що для дітей таки знайдуть путівки. Але ситуація з місця не зрушилась, і пікетувальники і далі продовжують жити у наметовому містечку.

«У нас в Коростені 3 тисячі дітей стоять на обліку як постраждалі від аварії на ЧАЕС, 120 дітей-інвалідів Чорнобиля. Всього у районі 300 дітей-інвалідів. Тому ми вимагаємо, щоб для них знайшли путівки і відправили на оздоровлення», - каже Віталій Юшкевич.

Наразі влада на пікетувальників не реагує. Вони в свою чергу написали листа до нардепа Володимира Пехова, який виграв вибори у них на окрузі, але відповіді чи підтримки також поки що не отримали. Натомість прес-служба нардепа розповсюджувала інформацію про те, як Пехов вітав дошкільнят округу через свої помічників.

«Не страшно, що ліквідатори не отримують ніякої допомоги, ми вже з цим змирились і не чекаємо нічого. Але діти повинні отримати лікування, мають оздоровлюватись. Тому ми і пікетуємо в центрі Коростеня», - каже Юшкевич.

Люди обіцяють сидіти в палатках, поки їх не почують.
 

 

Житомирська хвиля