Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Дорогі коростенці, шановні земляки!
28.12.2012

Звертаюся до вас в цей урочистий час на рубежі старого і нового років.
 

Кожен з нас і всі ми разом, великою коростенською родиною, осягаємо зараз прожите, підсумовуємо баланс досягнень і невдач, ділимося заповітним і говоримо про майбутнє.
 
Так уже влаштована людина, що хочеться бачити і залишати у пам’яті тільки добре, адже ми щоразу бажаємо цього собі і світові.
 
Рік, з яким прощаємося, виявився нелегким, навіть складнішим від попередніх, проте ми з вами прожили його достойно. І це завдяки всім, хто любить, пишається і трудиться на благо і процвітання рідного Коростеня.
 
Дорога коростенська громадо! Прощаючись із 2012 роком, давайте щиро і тепло подякуємо йому за те, що додав нам мудрості, терпіння, а негаразди, які були у в цьому році, зробили нас сильнішими. В наших силах добитися, щоб наступний рік став помітним кроком до поліпшення добробуту всіх і кожного, до того, щоб в житті у вас були тільки святкові клопоти.
 
Сердечно, від душі вітаю вас з новим 2013 роком і бажаю, щоб він пройшов під знаком миру і добра, любові та поваги до ближнього, став роком чистих помислів і добрих справ.
 
Вірю, що попереду у нас і плідні будні, які принесуть вагомі та реальні здобутки, і прекрасні свята, і широкі обрії.
 
Разом з вами у новорічну ніч я підніму келих за наш славний Коростень, за кожну сім’ю, за кожного з нас, дорогі земляки!
 
З Новим 2013 роком!