Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Новорічні конкурси: підведення підсумків
20.12.2012

Напередодні новорічних свят виконавчий комітет Коростенської міської ради провів два цікавих конкурси: на найкращу новорічну листівку та ялинкову прикрасу.
 
Приємно відмітити, що юні коростенці активно долучились до участі у конкурсах, змусивши журі посперечатися при визначенні переможців, адже роботи юних талантів вражають своєю оригінальністю.
 
Однак, слід зазначити, що головною умовою перемоги в конкурсах все ж залишалось дотримання критеріїв, зазначених у положенні. Тому деякі роботи хоч і були краще виконані, та переможцями не стали, бо в них не було підтримано визначену тематику.
 
На конкурс малюнка було подано 89 робіт, з яких 36 зовсім не відповідали поставленим умовам, а із решти 56 кращими було визначено 4 роботи, хоч жодна з робіт не була відібрана дизайнерами для міської новорічної листівки, однак заохочувальними призами нагороджено: Човганську Карину (гурток «Олівець - малювець», ученицю ЗОШ №11), Бабську Анастасію (ЗОШ №2), учнів міського ліцею Марченко Софію, Горбалюка Івана, до малюнка якого вітальний вірш написала Кващук Катерина.
 

На конкурс ялинкових прикрас було подано 48 робіт, з яких перемогла робота «Сніговик» Подольського Дмитра (ЗОШ №3)


ІІ місце посіли Мороз Дмитро (Будинок дитячої творчості) та Яковенко Аліна (станція юних техніків), кожен з них виготовив роботу «Новорічна красуня».
 
ІІІ місце – Начовний Дем’ян робота «Сніжинка» та Бабич Ірина робота «Цукерочка» (станція юних техніків), Вишневська Юлія (міська гімназія) – робота «Новорічний калейдоскоп».