Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
9 травня Коростень святкував День Перемоги
11.05.2012Святкування Дня Перемоги розпочалось ще 8 травня з автопробігу «Естафета пам’яті: пишаємося Великою Перемогою!», який стартував з Житомира. 

Вранці, 9 травня всі ветерани міста зібрались в актовій залі міськвиконкому, де зустрілись з міським головою. А тим часом, на центральній площі міста відбувся флешмоб, в якому взяли участь понад 200 коростенських дітей. 

Після цього святкова колона урочистою ходою вирушила до пам’ятників і обелісків, аби покласти квіти героям війни та вшанувати пам’ять загиблих. Колону супроводжував духовий оркестр, прапороносці, та військові. У пам'ять про загиблих зі зброї пролунали залпи.
Далі святкове дійство перемістилося у центральний парк культури і відпочинку ім. М.Островського. 

Мітинг, присвячений 67-й річниці Великої Перемоги, відкрив міський голова Володимир Москаленко. Він подякував ветеранам за те, що вони подарували нам життя і свободу. 

Щирі слова вітання та глибокої шани ветеранам висловили також перший заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Арешонков, голова райдержадміністрації Володимир Нагорняк, голова громадської організації ветеранів Леонід Слобожан. 

Присутні вшанували пам'ять воїнів, полеглих у роки Великої Вітчизняної війни, хвилиною мовчання. А учні шкіл привітали ветеранів квітами.
Гарний настрій та багато приємних вражень коростенцям дарували творчі колективи міста, які виконували фронтові пісні.
Під час концерту гостей свята частували солдатською кашею та чаєм.
Урочисті заходи традиційно завершились святковим феєрверком. 


Відділ інформаційно-консультативного
забезпечення