Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень: І знову в мандри, освітяни!
05.04.2012Багато чудових куточків України відвідали освітяни нашого міста. Здається, що ще могло б вразити їх уяву? Але є таке місце на нашій Житомирщині – це Володар-Волинський, в якому функціонує унікальний Музей коштовного і декоративного каміння. Ще раз поринути у царство культури і краси змогли освітяни м. Коростеня, відвідавши цей музей під час канікул. 

Крок за кроком, від вітрини до вітрини спостерігали багатство і красу природи, поповнювали свої знання про дивний світ каменю. Музей має п’ять залів. Дивлячись на експонати, проймаєшся гордістю за нашу державу, за геологів - ентузіастів,які створили і зберегли цю унікальну колекцію, котра сьогодні є однією з кращих в Україні. 

Музей користується все зростаючою популярністю як серед громадян України,так і серед громадян близького і далекого зарубіжжя. Це ми побачили,коли відкрили Книгу відгуків відвідувачів Музею. Пишуть політики, письменники, художники, артисти, геологи, вчителі, лікарі,студенти, школярі та пенсіонери. 

Пишуть прозою та віршами, із захопленням та гордістю. Дарують фотографії, книги, журнали, статті,зразки мінералів, бажають собі ще раз побувати тут. Ми також бажаємо усім, кого хвилюють унікальні куточки нашої Житомирщини, відвідати цей Музей.
Велика подяка людям, які зуміли показати багатство і красу природи. Це один з небагатьох , але тим більш цінних островків здобуття знань про свій рідний край. 

Незабутні позитивні враження отримали освітяни .Повертаючись до дому так і хотілося сказати один одному: «Бережемо те, що маємо..» 

Відділ освіти