Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Всесвітній День боротьби зі СНІДом
02.12.2011

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров`я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров`я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інфомацією щодо ВІЛ/СНІД. 

З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему. 

Серйозно до проблеми ВІЛ/СНІДу ставляться і в нашому місті. Інформація про ВІЛ/СНІД широко поширюється в ЗМІ, проводяться круглі столи, бесіди, демонструються відеолекторії для великих кіл громадськості. 

Вже стало традицією для Коростенського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та для Коростенської міської організації товариства Червоного Хреста 1 грудня проводити спільну акцію в центрі міста, яка відбулась і в цьому році. Спеціалісти та волонтери центру спільно з працівниками Червоного Хреста всім роздавали буклети, листівки, плакати відповідної тематики. 

Роздавали презервативи та одноразові шприци, що символізує захист від ВІЛ/СНІДу. Розповідали про історію виникнення ВІЛ, про основні шляхи його передачі. Через гучномовець звучала інформація, пов`язана з Днем боротьби зі СНІДом. 

Люди не ігнорували звернення, сприймали акцію дуже серйозно і активно відповідали на запитання, вислуховували поради, розповідали історії зі свого досвіду. 

Тільки всі разом, поєднавши наші зусилля, ми зможемо зупинити епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, наркоманії, алкоголізму, зробити наше життя здоровим і щасливим. 


ЦСССДМ