Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Працівники управління праці взяли участь у 8-мій конференції ветеранів та інвалідів війни
19.10.2011

18 жовтня 2011 року об 10.00 годині ранку в приміщенні міськвиконкому відбулася 8-ма міська конференція ветеранів та інвалідів війни, на якій була зосереджена увага на соціальному захисті ветеранів Великої Вітчизняної війни, інвалідів, учасників бойових дій, сімей загиблих та померлих ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Із своїм виступом був задіяний і керівник Управління праці соціального захисту населення Коростенської міської ради Ігор Єсін.

У своїй доповіді він загострив увагу на роботі управління, яке приділяє велику увагу і бере активну участь в належному соціальному захисті людей похилого віку. З боку держави в законодавчому порядку визначено систему заходів, пов’язаних із соціальним захистом людей похилого віку, однак, вона потребує вдосконалення, що породжує чимало проблем. Це і затримки з компенсаційними виплатами, недостатнє виділення коштів на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів, користування міським транспортом, забезпечення житлом, оздоровлення, не все вирішено з пенсійним забезпеченням.

УПСЗН