Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Чи задовольняє Коростенців якість перевезень автобусами по місту Коростеню?
05.10.2011

Таким питанням була розпочата робота міської комісії з питань дотримання законодавства у сфері пасажирських перевезень, яка відбулася 4 жовтня 2011 року в міськвиконкомі. 

За словами заступника міського голови Ясинецького О.А., за 5 місяців поточного року до виконавчого комітету міської ради надійшло 26 усних та письмових скарг від громадян міста на погіршення якості перевезень. Найбільша їх кількість припадає на маршрут №3 «Залізничний вокзал – Коростень – Подільський – Чигирі». Об’єктивними причинами, які впливають на якість перевезень, за поясненням перевізників є те, що даний маршрут являється найбільш нерентабельним серед інших міських маршрутів із-за найбільшої його протяжності (15 км при вартості проїзду – 2 грн.) та поганої якості доріг. 

За дорученням заступника міського голови, перевізники, які обслуговують даний маршрут повинні протягом місяця покращити якість перевезень пасажирів, в іншому випадку, виконавчий комітет змушений буде провести новий конкурс на обслуговування даного маршруту.
Другим питанням, яке розглядалось на комісії - це реалізації загальноміської програми «Диспетчерський контроль пасажирських перевезень в місті Коростені». Реалізація даної програми дасть можливість встановити постійний контроль за рухом автобусів по міським маршрутам, використовуючи систему GPS-моніторингу, яка автоматично буде повідомляти замовника перевезень (тобто міськвиконком) про порушення графіків руху, а відповідальні особи міськвиконкому – оперативно їх вирішувати спільно з перевізниками. Передбачається, що дана програма запрацює з 01 січня 2012 року. 

Додатково повідомляє, що з питань роботи автобусів на міських маршрутах в місті Коростені, Ви може звернутись до управління економіки міськвиконкому (кабінет 37) або зателефонувавши за номером 4-10-20. 


Управління економіки