Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
У Коростені відбулось чергове засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та екології
25.06.2011

23 червня в кабінеті місцевого самоврядування відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та екології, під головуванням Волківського А.М. Комісія продовжила роботу по опрацюванню питання щодо виконання Міської комплексної програми «Турбота» на період 2009- 2012 років, запросивши до участі в засіданні комісії представників громадських організацій, установ соціальної спрямованості, а саме: Товариства Червоного Хреста, Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів „Джерело надії”, Хоспису св.Єлени, соціально-психологічного реабілітаційного центру для дітей “Віри, Надії, Любові”, ради ветеранів, жіночої ради, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Коростень, міського Товариства інвалідів, дітей-інвалідів Чорнобиля.
 
В роботі комісії також взяли участь: Крамарчук П.Ф. – начальник УПСЗН, Дзига О.О- заступник міського голови, Краснокутська А.В. – начальник відділу освіти та представники ЗМІ. 

У результаті обговорення питання порядку денного та дискусій, на засіданні постійної комісії було визначено ряд проблем виконання програми «Турбота». Серед них: забезпечення людей з обмеженими фізичними можливостями слуховими апаратами та інвалідними візками. Також виникає необхідність забезпечення даної групи людей, безперешкодним доступом до об’єктів інфраструктур, житлових будинків та інших життєво необхідних установ. 

Відкритим залишається питання знеболення хворих, яким це вкрай необхідно в Хосписі св.Єлени; не налагоджена співпраця з онкологами, а також недостатнє фінансування, що породжує заборгованість за комунальні послуги. 

Через небажання перевізників іти на поступки, виникає питання щодо безкоштовного перевезення дітей, які перебувають в Центрі «Віра Надія Любов» у шкільні навчальні заклади. Подібна ситуація виникла із перевезенням обслуговуючого персоналу соціальних організацій.
Враховуючи збільшення народжуваності дітей з природними фізичними вадами, які потребують особливого догляду та спеціального медичного нагляду, обговорювалось питання по створенню окремих спеціалізованих дитячих груп з компенсаторним напрямком або навіть окремого закладу. 

Всі запрошені мали можливість озвучити проблеми щодо забезпечення права кожного соціально незахищеного громадянина на достойний рівень життя , а депутати в свою чергу шукали шляхи та можливості для вирішення цих проблем. 

Питання про хід виконання Міської комплексної програми «Турбота» на період 2009- 2012 років виноситься на розгляд 7 сесії Коростенської місьої ради VI скликання, яка відбудеться 07липня 2011р., як основне.