Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень: Волонтери відвідали пришкільні табори
16.06.2011

Кожного літа перед батьками школярів постає питання: «Де відпочиватиме моя дитина?». Зазвичай, вибір падає на поїздки до Криму або Карпат, але не всі батьки мають змогу придбати путівки. Тому вже не перший рік на базі загальноосвітніх шкіл міста щоліта створюються літні табори. У таких таборах діти мають змогу поспілкуватися з однолітками, відвідати цікаві об`єкти, видатні історичні пам’ятки міста. 


Ось і цього року спеціалісти та волонтери Коростенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали табори на базі ЗОШ №2, №3, №7, №9 та міського ліцею, де разом з дітьми проводилися бесіди про шкідливий вплив паління та алкоголю, про здоровий спосіб життя, правильне харчування, активний відпочинок та безпечну поведінку на воді. 

Також розповіли дітям про діяльність волонтерів, з надією, що вони в майбутньому теж стануть активними учасниками волонтерського руху. Для дітей були підготовлені цікаві конкурси, вікторини, загадки та вірші про здоровий спосіб життя. Діти брали активну участь у співбесіді, розповідали, як вони розуміють поняття – «здоровий спосіб життя» та охоче відгадували загадки. 

По закінченні заходу всім дітям роздали листівки про користь йодованої солі, а вчителям-вихователям плакати на профілактичну тематику.
Загалом про цей захід і у волонтерів і у дітей залишились приємні враження. Сподіваємось, що старання спеціалістів та волонтерів центру не пройшли марно, бо вони зробили ще один крок до створення здорового суспільства. 


ЦСССДМ