Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень: День довкілля
18.04.2011

Кожна весна чарівна й неповторна. Після тривалих морозів, холодних вітрів природа оживає. Сонце радує нас теплим промінням, але разом із першими весняними квітами "вилазять" з-під талого снігу й купи сміття, накиданого "свідомими" громадянами взимку. Одні перехожі дивуються: "Звідкіля отой брухт", – лаючи міську владу та двірників. Інші беруть в руки граблі та мітли. 


Так, в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», 16 квітня, в Коростені пройшов загальноміський суботник. У ньому взяли участь представники міської влади, політичних організацій, установ, підприємств міста, навчальних та лікувальних закладів, органів самоорганізації населення. 


Пріоритетним завданням було прибрати територію парку Перемоги від сміття. Велику увагу було приділено зеленим зонам міста, зокрема «Стежці здоров’я». Кілька годин праці на свіжому повітрі, крім задоволення від зробленої справи, приносить нам ще й радість спілкування із товаришами, піднімає настрій. Не важливо, хто ти, депутат чи керівник, передусім усі ми мешканці Коростеня і повинні наводити порядок у своєму місті. 

Погодьтесь, кожній людині приємно ходити чистими вулицями та парками, а нам ще приємніше бачити результати своєї роботи.
Дякуємо всім, хто працював разом із нами, і сподіваємось, що з кожним роком кількість учасників суботнику буде зростати. 


Коростенський МВК