Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
День космонавтики – особливе свято!
18.04.2011

День космонавтики – особливе свято. В першу чергу тому, що має знакове відношення до важливої події всього людства – земляни вийшли за межі раніше недоступного їм світу! 12 квітня, 50 років тому, вперше створений людством космічний корабель вивів за межі планети Земля та земної атмосфери першу в світі людину - Ю.О. Гагаріна. 

В Коростенській ЗОШ №10 період з 12 по 14 квітня був насичений рядом тематичних заходів, присвячених цій події, і тому пройшов з настроєм особливої цікавості та захоплення. 

Пройшли тематичні уроки та виховні години: «Україна космічна», «Космос – відомий і невідомий», «12 квітня – Всесвітній день космонавтики», «Перший космонавт планети», «Перший легендарний загін космонавтів, учасників запуску РН «Восток» тощо; 

Відбулася виставка-конкурс дитячих поробок та малюнків «Космос очима дітей»; 

Діяла тематична фотогалерея, присвячена 50-річчю польоту в Космос Ю.Гагаріна та Всесвітньому Дню космонавтики; 

• Пройшов тематичний захід «Всесвітній День космонавтики», на•якому учні 4-6 класів дізналися багато цікавого та нового про українських космонавтів, про тренування до польоту та про будівництво космічних ракет. А учні 7-8 класів заочно побували у відкритому Космосі, переглянувши відеофільми «Перший політ в Космос Ю.О.Гагаріна», «Сонячна система», «Ракетобудування». 

Діти, їхні батьки та гості школи отримали багато цікавої інформації та гарних вражень. 


Відділ освіти