Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Загальноміська конференція підприємців відбулась у Коростені
15.04.2011

14 квітня у залі засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради відбулась презентація новоствореної громадської організації «Рада підприємців міста Коростеня». Головою організації було обрано відомого у регіоні підприємця – Ярмолюка Руслана Володимировича. 


Метою діяльності організації визначено захист конституційних прав і свобод підприємців міста Коростеня у різноманітних сферах економічного та суспільного життя та задоволення законних спільних інтересів членів Громадської організації щодо сприяння створенню умов для розвитку підприємництва, приватного сектору, малого та середнього бізнесу, підвищення інноваційності економіки. 

« У всьому світі люди об’єднуються заради захисту своїх прав. Адже різні проблеми гуртом вирішуються набагато швидше й ефективніше. Так і в нашому місті люди бізнесу не стоять осторонь громадського життя. Тому ми вітаємо створення цієї організації і сподіваємось на плідну співпрацю з міською владою», - зазначив міський голова Володимир Москаленко. 

Захід завершився врученням цінних подарунків та почесних грамот юним коростенцям, які взяли участь у конкурсах «Кращий податковий твір» та «Податки очима дітей». 


Коростенський МВК