Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Зустрічі депутатів – мажоритарщиків із головами окружних, вуличних, будинкових комітетів та мешканцями міста
12.04.2011

В Коростенській міській раді зареєстровано орган самоорганізації населення - Спілку голів окружних, вуличних, будинкових комітетів, діяльність якої передбачає тісну співпрацю з депутатами міської ради. 

Під час виборів у 2002 році місто було розбито на 40 округів і кожна міні - громада обирала свого депутата, який вів активну роботу на окрузі. Не абияку роль відігравали голови окружних, вуличних, будинкових комітетів - авторитетні люди, що здатні консолідувати та організувати свій колектив на вирішення певного завдання або проблеми. Вибори депутатів до міської ради за пропорційною системою порушили цей зв’язок. 

Та як відомо, вибори до міської ради у жовтні 2010 року були проведені за змішаною системою. Відтак, в раді працює 25 депутатів по багатомандатному виборчому окрузі та 25 депутатів по одномандатних мажоритарних виборчих округах. 

З метою налагодження більш тісного контакту для подальшої спільної роботи в округах, започатковано проведення зустрічей депутатів – мажоритарщиків із головами окружних, вуличних, будинкових комітетів та мешканцями міста безпосередньо на округах. Такі зустрічі відбулися 06.04.11р. на 22 виборчому окрузі – “Хіммаш” - депутат міської ради Ходаківський В.В., голова окружного вуличного комітету Пашинська Діна Никанорівна; 

07.04.11р на 19 виборчому окрузі – “Житомирська” – депутат міської ради Абрамович В.С., голова окружного комітету Кирийчук Григорій Іванович;
08.04.11р. на виборчому окрузі №9 – “Бровар”- депутат міської ради Білошицький Ю.В., голова окружного комітету Швець Микола Петрович.
Такі зустрічі проводитимуться і надалі, адже їх мета не просто вислухати проблеми мешканців того чи іншого мікрорайону, а знайти шляхи спільного їх вирішення, зокрема, що стосується питань благоустрою, комунальної сфери та інші. 


Коростенський МВК