Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Конкурс «Таланти багатодітної родини»
21.03.2011

19 березня в Житомирі відбувся обласний тур VІІІ Всеукраїнського фестивалю «Таланти багатодітної родини» за ініціативи обласної організації Всеукраїнського союзу жінок – трудівниць «За майбутнє дітей України» та за підтримки головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, обласного комітету Комуністичної партії України. 

Мета конкурсу: відродження та популяризація культурних і моральних цінностей української сім’ї, підтримка талановитих дітей із багатодітних родин.
Творчі змагання проводились у номінаціях вокал, музичне виконання, хореографічне мистецтво, художнє та авторське читання, декоративно – прикладне та образотворче мистецтво. Юних талантів області, які стали переможцями і призерами конкурсу, було нагороджено путівками у Міжнародний дитячий центр «Артек». Призові місця взяли і наші учасники. 

У номінації «художнє та авторське читання» друге місце посіла талановита та харизматична Юлія Невмержицька, учениця середньої школи №8, яка вразила суддів власними віршами «Моя Україна» та «Моє місто». Третє місце серед юних музикантів, зайняв Колотюк Дмитро, учень школи ліцею, який також навчається у школі мистецтв ім. А. Білошицького та зіграв на трубі твір Ганса Іоганна Крумперса - «Три варіації». 

Лауреатами конкурсу стали: чарівна Васильєва Аліна ЗОШ №7 з піснею «Віночок», Гузенко Ірина, учениця школи гімназії та Мещерякова Юлія ЗОШ с. Полісся, які достойно представили свої роботи у номінації «декоративно – прикладне та образотворче мистецтво» і талановитий колектив «Side-Hop» під керівництвом Шутенко Антона, у складі Семеній Анастасії, Донченко Олександра, Злотник Олексія, Чернявської Юлії та Максименко Катерини, які з першого па завели зал танцем у стилі Hip-Hop. Всі вони отримали заохочувальні призи, але головна перемога в тому, що діти, які самі не можуть прокласти дорогу своєму таланту, відчули допомогу та підтримку.
А Юлії і Дмитру хочеться побажати достойно представити Коростенщину на Всеукраїнському конкурсі «Таланти багатодітної родини» в «Артеку». 


Відділ інформаційно-консультативного забезпечення