Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень змінюється на краще – свідчить соціологія
21.02.2011

З 1 по 15 лютого 2011 року виконавчим комітетом Коростенської міської ради спільно з Центром соціально-психологічної реабілітації, міською Молодіжною радою, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено опитування жителів міста Коростень з метою вивчення стану громадської думки. Визначалося відношення коростенців до процесів, які проходять в місті, виявляються позитивні та негативні сторони життєдіяльності та роботи місцевої влади, а також громадської думки відносно проблем у 2010 -2011 році. 

Отже дослідження показало, що більша половина мешканців міста вважають, що місто стало більш привабливим і умови проживання в місті змінились в кращу сторону. Чверть населення не помічає змін в місті і вважає , що стало гірше. 

Населення міста активно вносить пропозиції, щодо покращення соціально-культурного життя міста, що дає можливість керівництву міста реагувати та діяти.
Так як і в минулих роках, більша половина респондентів вважають, що всі зміни в місті залежать від роботи міської влади .За чотири роки думка мешканців міста по цьому питанню не змінилась. 

Серед найголовніших проблем, що турбують коростенців незмінно залишаються: ремонт доріг в місті і на околицях (25%); якість прибирання доріг, дворів, під’їздів (28%); освітлення вулиць (11%); відсутність закладів відпочинку (каток, басейн, кінотеатр) (11%). Можливо відмітити, що половина населення (66%) отримує інформацію про діяльність міських органів влади з Коростенського телебачення «КоростеньТБ» і газети «Іскоростень» (43%). У порівнянні з 2007 роком отримання інформації про роботу міських органів влади по «радіо» знизилась, а також зниження є і по газеті «Древлянський край». 

Відмічено, що у порівнянні з минулими роками інформацію про роботу міської влади населення отримує через відвідування офіційної Інтернет - сторінки міста з 1,25% (у 2007році) зросло до 30%. Допомога влади у вирішенні особистих питань громадян в порівнянні з 2007 роком зросла з 30% до 32. 

Половина населення (57%) вважає, що діяльність міського голови висвітлюється достатньо, в порівнянні з минулими роками цей процент задоволеності росте. Такі результати дають можливість зробити висновок, що діяльність міського голови висвітлюється в достатній мірі в порівнянні з іншими роками.
Відповіді респондентів свідчать , що проблеми у 2011 році як і в минулих роках залишаються тими ж самими. 

Узагальнююче вищевикладене можна сказати, що населення відмічає позитивні зміни в місті, а також активно говорить про ті проблеми, які є актуальними в соціально-культурному житті міста. 


Коростенський МВК