Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень: Посвята в «Дивокрай»
09.02.2011

Рідний край! Він завжди у нашому серці. При згадці про нього, солодко щемить в душі, частіше б’ється серце, додається сил і наснаги у кожної людини. Педагоги ЗОШ №2 розуміють, що любов до рідного краю у вихованців потрібно прищеплювати ще із самого дитинства. 

Тому вже стало доброю традицією на початку лютого проводити посвяту в дитячу організацію «Дивокрай». І цьогоріч наші третьокласники з нетерпінням чекали свята, а на урочистій церемонії дали обіцянку любити та поважати батьків, рідну мову, свою Батьківщину-Україну, бути вірним у дружбі, захищати слабких, бережливо ставитись до рідної природи, поважати національні традиції України. 

Старші «дивокрайці» вручили символ країни «Дивокрай», і діти з гордістю його прийняли. На свято завітали улюблені герої: Велика Цяця і Кнопа. Герої -«дивокрайці» з задоволенням грали в різні ігри, перепитували третьокласників, чи пам’ятають вони закони дитячої організації, та разом з усіма заспівали пісню «Дивокрай». Також привітала зі святом третьокласників директор ЗОШ № 2 Оксана Володимирівна Кузнєцова. Всім дітлахам побажала навчатися сумлінно, працювати відмінно, себе та інших поважати, перешкоди сміливо долати. 

Свято промайнуло швидко та весело. Думаю ,на цьому святі кожна дитина зрозуміла, що Поліський край – це край багатої щедрої землі, край неповторний мальовничої природи, край незлічених природних багатств,який треба шанувати і примножувати.

Відділ освіти