Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Оголошено конкурс до Школи майбутніх юристів
07.02.2011

Інформуємо Вас про те, що Всеукраїнське об'єднання органів місцевого самоврядування „Асоціація міст України" в рамках чотирирічного проекту „Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування" (проект „ДІАЛОГ"), фінансованого Агентством США з міжнародного розвитку, оголошує набір слухачів до Школи майбутніх юристів. 

Школа майбутніх юристів (далі - Школа) - це спеціалізоване формування при Центрі правової допомоги Проекту „ДІАЛОГ" Асоціації міст України. Основним завданням Школи є теоретична та практична підготовка майбутніх юристів у сфері місцевого самоврядування. 

Школа:
-надає знання з муніципального права, основ нормопроектувальної діяльності, юридичної техніки;
-сприяє професійному зростанню майбутніх юристів;
-сприяє розвитку лідерських якостей, творчих здібностей, самовираженню та становленню слухачів Школи як активних членів суспільства;
-приймає участь у розробці та запровадженні навчально-тематичних планів та програм підготовки майбутніх юристів у сфері муніципального права.
Школа здійснює два набори на рік (зимова та літня сесії). Термін сесії складає два тижні (60 академічних годин). Зимова сесія проводиться у лютому, літня - у червні. Набір на навчання на кожну сесію здійснюється окремо.
Навчання в Школі здійснюється на безоплатній основі. 

Програма навчання передбачає теоретичну підготовку, стажування в органах місцевого самоврядування, перевірку набутих знань та навичок, захист звітів. За умови повного виконання навчальної програми, та з урахуванням результатів тестування і захисту звітів слухачам видається Сертифікат про проходження навчання в Школі.
Зарахування до Школи слухачів здійснюється на підставі їх заяв. Мінімальні вимоги до кандидатів:
- навчання на 4-5 курсі або в магістратурі юридичного вищого навчального закладу (юридичному факультеті);
- рекомендація деканату юридичного факультету (кафедри права). 

Заяви про зарахування до Школи подаються в довільній формі до 10 лютого 2011 року (поштова адреса: вул.Артема 73, 11 поверх, м. Київ, 04053, факс 044 486 28 78, 486 30 82). Контактна особа: Кравченко Віктор Віталійович.
Тел. для довідок: (044) 284-31-47; (067) 408-77-98.