Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Родинне свято відбулося у Коростені
31.01.2011

Останнім часом стало надто популярним в дошкільних закладах обговорення серед батьків питань розвитку і виховання дітей дошкільного віку. Дошкільний навчальний заклад № 6 « Червона Шапочка» завідуюча Новицька Ж.Л., великого значення надає роботі з родиною. 

Щоб стати ближчим до сім’ї вихованців, щоб поріднитися з ними, порозумітися, визначити основні вектори виховного впливу на дітей, досягти єдності вимог у вихованні вдало провели такий вид роботи, як родинне свято, яке проходило з 24 по 28 січня 2011 р. На нього були запрошені родини дітей вихованців, які розповіли іншим про виховні та сімейні « родзинки». 

На святі обговорено такі важливі питання як підготовка дітей до шкільного життя. Екологічне виховання, фізичний розвиток дітей.
Сім’я Галицьких розповіла про свої підходи у вихованні сина Володимира. Це співоча сім’я. Вони співали пісні, декламували вірші для гостей. 

Батьки Кучеренко Лізи співали із дітьми пісні про дружбу і розповіли, що спів постійно присутній в їхній сім’ї.
З дітьми молодшого дошкільного віку темою родинного свята стала казка. Батьки разом з дітьми драматизували знайомі казки, грали в ігри, розігрували жартівливі сценки. 

В групах старшого дошкільного віку зустріч з родинами пройшла під темою « Українському роду нема переводу». Діти славили у віршах і піснях матір і батька, рідну землю. У виконанні дорослих лунали пісні про рушник, калину, родину та рідну Україну.
Вихователі підготували виставку малюнків дітей « Я і моя родина». Батьки долучилися до проведення конкурсу стінгазет на екологічну тематику. 

Мами дітей продемонстрували майстерність у приготуванні вареників, які дуже сподобались татусям.
З порадами по вихованню дітей виступили психолог Хоптяр Є.В., логопеди Кобилінська В.Ф., Ососок Л.В., вихователі Бігун Г.П., Война Н.П., Толочко Р.С., Брезицька Т.В. 

Кульмінацією свята стало, що кожен із запрошених родин приготував пелюстку квітки, яка була викладена посеред зали і символізувала єдність всіх родин – дошкільного закладу, родин дітей та родини педагогів. Завідуюча дошкільного навчального закладу Новицька Ж.Л. вручила окремим батькам за успіхи у вихованні дітей подяки.
Це було чудове свято, вдалось зблизити педагогів і сім’ї.


Відділ освіти