Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Нотатки з 4 сесії Коростенської міської ради
31.01.2011

27 січня 2011 року відбулась четверта сесія Коростенської міської ради VI скликання. На порядок денний було винесено 53 питання. Не дивлячись на те, що попередньо питання вивчались в профільних комісіях, депутатам знадобилось шість з половиною годин, щоб їх розглянути та прийняти відповідні рішення. 

Зокрема, було затверджено підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Коростеня за 2010 рік та прийнято Програму соціально-економічного розвитку міста Коростеня на 2011 рік. Також розглянуті та прийняті рішення з питань економіки, комунальної власності, земельних відносин, інші. 

Та найбільш гостро постало питання щодо ліквідації комунальних ЗМІ міста, а саме: комунального підприємства “Коростенське радіо”, комунального підприємства “Редакція газети “Іскоростень”, ТО “Коростеньтелебачення” та створення єдиного комунального підприємства Коростенської міської ради “Творче обєднання “Коростеньмедіа”. Як пояснив заступник міського голови Дзига О.О.: “…Основне завдання такого реформування – удосконалення роботи засобів масової інформації та створення єдиної інформаційної системи міста. Завдяки чому споживач отримає новий якісний продукт, який буде сприяти розвитку коростенської громади та популяризації її за межами міста та країни.
 
Крім того це дозволить раціонально використовувати людські ресeрси, оскільки кількість фахівців в медіасфері в місті обмежена, матеріально технічну базу; допоможе скоординувати дії, скласти єдиний інформаційний план; мінімізує бюджетні витрати; надасть рекламодавцю повний спектр рекламних послуг; дозволить розвивати та створювати нові напрямки інформаційних послуг (нові web-сервіси, FM – радіо, видавнича діяльність, інше); підвищить зацікавленість споживачів в отриманні більш ширшої інформації про економічну, соціальну, культурно-історичну, туристичну та політичну сторону життя міста...” 

Думки депутатів з цього приводу розділились. Були як прихильники, так і ті, що виступали проти такого об’єднання. Однак, після довгих дебатів рішення “Про ліквідацію комунальних підприємств.” та “Про створення комунального підприємства Коростенської міської ради „Творче об’єднання „Коростеньмедіа” більшістю голосів були прийняті. 


Коростенська міська рада