Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Шановні коростенці! Дорогі земляки!
29.12.2010

Історія 2010 року відраховує свої останні години. Одвічні зимові свята дарують нам те, чого дедалі більше бракує у повсякденному бутті. І найперше радість щирого спілкування, добрі почуття та надії, що завтра буде краще, заможніше, веселіше. Вітаючи вас з Новим роком і Різдвом Христовим, я від усього серця зичу цього кожній людині і кожній сім´ї. 

Хочу зазначити, що нам у 2010 році вдалося зберегти в місті громадянську злагоду, знайти компромісні варіанти щодо виходу із ситуацій, які виникали, підтримати діяльність підприємств, навчальних закладів, лікарень, по можливості надати допомогу малозабезпеченим верствам населення.
Органи місцевого самоврядування вступають в 2011 рік з реальними програмами й планами, які ми будемо реалізовувати разом з громадою міста. 

Щиро вдячний вам за невтомну працю, вболівання за долю міста, за прагнення зробити наш спільний дім кращим, світлішим. Тільки мир, взаєморозуміння і сумлінна праця допоможуть здолати труднощі й поліпшити добробут. Новий рік – це завжди нові надії, успіхи, перемоги, зустрічі, що роблять нас мудрішими, а наше життя - цікавим і змістовним. Це свято, що відкриває нову сторінку в книзі життя, яку кожен пише своїми діяннями і думками. 

Від щирого серця вітаю вас з Новим 2011 роком і Різдвом Христовим! Нехай ці святкові дні принесуть добро і благополуччя, злагоду і любов вашим родинам! Нехай ваше життя буде наповнене гордістю за минуле, впевненістю у сьогоденні, вірою у майбутнє! 


З найкращими побажаннями
міський голова В.В. Москаленко