Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
У Коростені вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14.12.2010

14 грудня у Міському будинку культури відбулося вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Без сумніву, події понад 20-річної давнини ніколи не зітруться з пам’яті десятків поколінь, ця катастрофа назавжди залишиться спільним болем. 


На урочистому заході виступив заступник міського голови О.А.Дзига, який висловив велику вдячність ліквідаторам та засвідчив свою шану за їх надзвичайний вчинок. Подяками міського голови було відзначено учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС: Яременка Василя Васильовича, Жигунову Людмилу Іванівну, Куклу Івана Опанасовича, Примаченка Анатолія Олександровича. 

У ході заходу ліквідаторів було вшановано хвилиною мовчання і покладено квіти до пам’ятного знаку ,встановленого до 10 річниці аварії на ЧАЕС. Гості свята могли насолоджуватись виступами колективів художньої самодіяльності міста. Приємно відзначити, що саме в цей день з державного бюджету було перераховано кошти на виплату заборгованості ліквідаторам за 2009 рік. 


Коростенський МВК