Офіційний сайт міста Коростень

Коростенці взяли участь у 53-му Міжнародному турнірі з легкої атлетики, присвяченому пам’яті Героя Радянського Союзу генерал-лейтенанта Д.М.Карбишева
10.12.2010

5 грудня команда легкоатлетів міста Коростеня повернулася з міста Бреста (Білорусь), де брала участь у 53-му Міжнародному турнірі з легкої атлетики, присвяченому пам’яті Героя Радянського Союзу генерал-лейтенанта Д.М.Карбишева. Це щорічні міжнародні змагання, в яких цього року брали участь 48 команд з України, Польщі, Росії, Білорусії, Литви, Молдови.

Наше місто представляла команда під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича, до якої входили Юшкевич Андрій, Старжинська Марія, Майстренко Олександр, Соловей Анастасія та Пашинська Галина.

Юні легкоатлети вдало виступили на різних дистанціях. Кращий результат показали Соловей Анастасія, яка стала п’ятою з бігу на 300 метрів, та Юшкевич Андрій, який цього року посів сьоме місце з бігу на 600 метрів. І хоча коростенців не було серед призерів, тренер команди задоволений результатом. Адже це офіційні змагання досить високого рівня. Тому, навіть такі результати дозволяють говорити про високий рівень підготовки юних коростенців.