Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень: «Радіаційний ефект для здоров’я»
03.12.2010

1-2 грудня в м. Коростені відбувся семінар-тренінг для працівників медицини «Радіаційний ефект для здоров’я», у якому взяли участь медики північних районів Житомирської області. 

Незважаючи на те, що після аварії на ЧАЕС минуло 25 років, ця тема є і на сьогодні дуже актуальною, адже радіаційний вплив на здоров’я мешканців постраждалих територій очевидний. Саме на цьому наголосив головний лікар ЦМЛ Віктор Гордійчук, зробивши глибокий аналіз стану захворювання по м. Коростеню. 

Радіаційний вплив – це не лише проблема медична. Аварія на ЧАЕС породила цілий комплекс соціально-економічних проблем, які повинна вирішувати влада на місцях. Заступник міського голови О.Дзига розповів учасникам семінару про шляхи подолання цих проблем, адже Коростень значно виділяється на фоні інших населених пунктів постраждалих територій.
У ході семінару відбулися тренінги, круглі столи. 

Змістовними були виступи заступника генерального директора Наукового центру радіологічної медицини Академії медичних наук Димитрія Базики, завідувача відділом координації, планування, аналізу наукових досліджень НЦРМ Анатолія Чумака та заступника директора Центру соціально-психологічної реабілітації м. Славутича Юрія Акименка. 

Проведений семінар надав вагому методичну і практичну допомогу лікарям, що безпосередньо працюють на територіях, постраждалих від аварії на ЧАЕС. 


Коростенська міська рада