Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростенський міський голова склав присягу на вірність місту і його мешканцям
12.11.2010

Сьогодні, 12 листопада, у залі засідань міської ради розпочала свою роботу перша сесія Коростенської міської ради VІ скликання. Відкрив сесію голова міської територіальної виборчої комісії Орищенко В.У., який проінформував присутніх про результати виборів депутатів Коростенської міської ради VI скликання та Коростенського міського голови. Були визнані повноваження 50 депутатів. Депутатські мандати розподілились наступним чином:
 
Назва місцевої організації партії
Кількість депутатських мандатів, отриманих виборчим списком місцевої організації партії
Кількість депутатських мандатів, отриманих в одномандатних мажоритарних виборчих округах
 
Партія Регіонів
9
16
Комуністична партія України
5
5
Партія “Всеукраїнське Об’єднання “Батьківщина”
4
-
Партія “Сильна Україна”
1
1
Партія “Фронт змін”
3
1
Партія “Удар Віталія Кличка”
2
-
Партія “Єдиний Центр”
-
1
 
Голова територіальної виборчої комісії особисто привітав кожного депутата та вручив посвідчення.
 Обраному вчетверте міському голові Володимиру Васильовичу Москаленку, за якого на місцевих виборах 31 жовтня віддали свої голоси 65,38% виборців, голова територіальної виборчої комісії вручив посвідчення та символи влади. Після чого міський голова склав присягу на вірність місту і його мешканцям та ознайомив присутніх з основними напрямами роботи по виконанню своєї передвиборчої програми.

Також депутати ухвалили рішення про утворення виконавчого комітету Коростенської міської ради VI скликання в кількості 15 осіб та затвердили його персональний склад.
Після цього була оголошена перерва в роботі сесії. Друге пленарне засідання першої сесії VI  скликання Коростенської міської ради відбудеться 23 листопада.
 
 
 Коростенська міська рада