Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень: І знову перемога!
12.11.2010

9-11 листопада 2010 року в рамках «Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та альтернативної енергетики» Міністерством з питань житлово-комунального господарства України проводиться VI Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», VIII Міжнародна спеціалізована виставка “AQUA UKRAINE-2010” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, інженерні мережі, прилади), VIII Міжнародна спеціалізована виставка “КомунТех-2010” (інженерні технології, техніка та обладнання для міського та комунального господарства). 

На цій виставці побувала і делегація міста Коростеня. Наше місто отримало цінний подарунок – комбісистему за ІІ місце у щорічному всеукраїнському конкурсі "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" за 2009 рік. Урочисте нагородження за перемогу вже відбулось у травні 2010 року у Донецьку. Коростень вже вчетверте стає переможцями в цьому конкурсі.
Слід зазначити, що цього року нагороджених дипломами І ступеню не було, тож наше місто впевнено тримає пальму лідера, достойно представляючи Житомирську область.
Коростенський МВК