Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
28 жовтня відзначатиметься 66 річниця повного визволення України від фашистських загарбників
27.10.2010

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни – учасники боїв за визволення України від фашистських загарбників, колишні воїни прославленої Радянської Армії і Військово-Морського флоту, партизани і підпільники, трудівники радянського тилу, діти війни, всі, хто боровся проти гітлерівської чуми!
Міськвиконком та міська рада ветеранів від усього серця вітають вас, героїчних рятівників-визволителів, мужніх трудівників тилу з 66-ю річницею звільнення території України від фашистських загарбників. 

Ми ніколи не повинні забувати, яка страшна ціна була сплачена радянськими людьми, народом України, нашою Армією за визволення рідної землі. Більше три з половиною мільйони червоноармійців – синів і дочок різних національностей колишнього СРСР віддали своє життя за велику Перемогу. Гітлерівські кати та їхні прислужники винищили більше 4 мільйонів громадян України. Війна забрала життя майже кожного шостого з довоєнної чисельності населення нашої держави. 

Та ці жертви не були даремними. Перемога над ворогом, визволення України зокрема врятували наш народ від повного знищення, яке планували фашистські варвари. Визволення України було одним із найвизначніших етапів на шляху до великої Перемоги прогресивного людства над коричневою чумою у травні 1945 року. Ми з вдячністю пам’ятаємо, що впродовж усього визвольного періоду не тільки воїни Червоної Армії та флоту, але й українські залізничники під ворожими бомбами і снарядами водили ешелони, забезпечуючи перевезення військ і військової техніки, зі зброєю в руках боронили і визволяли від окупантів рідну Україну. 

Ми схиляємо свої голови перед пам’яттю загиблих, їх близькими, славимо ветеранів Великої Вітчизняної війни, які дожили до цього свята. Ми раді, що ви живете серед нас. Своєю мудрістю, витримкою, а в багатьох випадках ще й вимушеною на схилі віку нелегкою працею, дорогі ветерани, ви допомагаєте, як робили це все життя, нашому народу, країні, своїм дітям та онукам перебороти негаразди, які трапляються у житті.
Здоров’я, щастя вам і вашим рідним, дорогі ветерани! 


З повагою міський голова Володимир МОСКАЛЕНКО 

Голова міської ради ветеранів Леонід СЛОБОЖАН