Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
У Коростені діє Школа волонтерів
19.10.2010

При Коростенському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді уже більше 8 років працює Школа волонтерів. Спеціалісти центру регулярно проводять заняття з волонтерами, до лав яких входять учні ЗОШ міста. Спеціалісти навчають дітей основним принципам соціально-профілактичної роботи, організовують зустрічі з цікавими людьми та екскурсії. 

15.10.2010р. відбулось чергове заняття Школи волонтерів. Під час зустрічі діти були ознайомлені з Законом України про волонтерський рух, принципами та основними напрямами волонтерської діяльності, отримали відомості про волонтерські організації, про історію Волонтерського руху та про велику значущість волонтерства. 

Також проводилась бесіда на тему «Волонтери проти алкоголізму». Зустріч проходила в теплій та дружній атмосфері, діти активно брали участь в бесіді, задавали питання, ділились своїми враженнями. 

Наприкінці зустрічі обговорили питання щодо участі в обласному семінарі волонтерів та підготовки презентації Школи волонтерів при Коростенському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. 

Якщо Ви прихильник здорового способу життя , прагнете знайти нових друзів, реалізувати свій творчий потенціал, бути корисним і у Вас є велике бажання змінити світ на краще приходьте до Школи волонтерів. 

Наша адреса: вул.Крупської, 9; тел. 4-79-07. 

Коростенський МВК