Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Спартакіада школярів Житомирської області 2009-2010 навчального року
08.06.2010

Останні роки все частіше коростенці приймають у себе змагання обласного рівня. От і 3 червня на стадіоні „Спартак” відбулися змагання з останнього виду програми Спартакіади школярів Житомирської області 2009-2010 навчального року.
 
Це змагання „Нащадки козацької слави”, для участі у яких до Коростеня завітали 16 команд з міст та районів Житомирщини. З привітальними словами до учасників заходу звернулись заступник міського голови Дзига Олександр Олексійович, начальник Житомирського обласного управління з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Зорнік Володимир Романович та Головний отаман Древлянського округу, генерал-полковник, Герой козацтва Деменчук Леонід Володимирович. Юні спортсмени довели, що гідні приймати естафету у тих, хто береже козацькі традиції сьогодні. 

За результатами змагань І місце виборола команда міста Коростеня, ІІ місце – команда Черняхівського району, а ІІІ місце – команда міста Бердичева. Команди – призери були нагороджені грамотами обласного управління з фізичного виховання та спорту, медалями та кубками.
Таким чином, Спартакіада школярів Житомирської області 2009-2010 навчального року закінчилася. І хоча офіційні результати ще не оголошені, за підсумками усіх видів змагань можна констатувати, що спортсмени міста Коростеня знову, як і минулого року, стали переможцями обласної Спартакіади школярів. 


Коростенський МВК