Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Дорогі юні коростенці!
28.05.2010

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. 

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. 

У малечі повинно бути тільки щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одним із найголовніших обов'язків родини, школи, органів влади та громадськості.

Закликаємо всіх щодня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, й тоді маленькі коростенці виростуть достойними громадянами і неодмінно стануть гордістю України. 

Бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра, сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми! 


З повагою міський голова 
В.В. Москаленко