Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень: Шановні випускники!
28.05.2010

Від щирого серця вітаю вас із закінченням школи і початком дорослого життя.
Випускний вечір - це дивовижне свято, від якого переповнюють найсуперечливіші, але такі позитивні емоції. Адже із закінченням школи життя здається безмежним і беззаперечно щасливим. Воно і справді є таким, якщо не змарнувати своєї долі, якщо на сто відсотків використати кожне знання, яке дали вам вчителі. 

Щиро бажаю кожному з вас бути впевненим у своєму шляху і в жодному разі не зраджувати мріям. Надіями ваших батьків і вчителів, вірою в вас рідних людей ви зобов’язані мати щасливе життя.
Вірю в кожного вас. Упевнений, що ви, молоде покоління, яке виросло в незалежній Україні, і вже вдихнуло на повні груди повітря свободи, обов’язково побудуєте сильну, шановану у світі державу.
Включайтеся в доросле життя, вчіться, працюйте, закохуйтесь і народжуйте дітей. Пам’ятайте, що вас завжди чекають і люблять у рідному місті Коростені. 

Бажаю вам ніколи не забувати своїх наставників, їхньої життєвої науки і мудрості. Ні на мить не зупиняйтеся в рухові, прагніть нових вершин і досягнень. Хай вам щастить у всьому, хай Бог оберігає вас у дорослому житті. Щастя вам, добра і успіхів ! 

З повагою міський голова
В.В. Москаленко