Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Чорнобиль — страшний урок для людства
23.04.2010

26 квітня — це не просто календарна дата, це символ, наповнений гіркотою подій, дата, яка розділила наше життя на ДО і ПІСЛЯ Чорнобиля. 

Трагедія в одну мить перетворила прекрасні землі Поліського краю в огороджену колючим дротом територію жахливого лиха. Десятки тисяч людей були вигнані із рідних родинних гнізд радіоактивним вітром, що ніс хмари отруйного пилу від палаючого реактора. Але важко уявити якими могли б бути наслідки, якби не Ліквідатори – Люди, які, усвідомлюючи небезпеку, без вагань та роздумів ризикували власним життям і здоров’ям, щоб вберегти націю, свою країну... 

У перших рядах ліквідаторів наслідків чорнобильської трагедії перебували і наші земляки – коростенці. Ще зовсім молоді й уже досвідчені, батьки родин і нежонаті безвусі хлопці ризикували власним здоров’ям і життям, аби врятувати людство. 

Ваш внесок у ліквідацію наслідків аварії, вагомий і неоціненний. Ми глибоко вдячні усім героям-ліквідаторам Чорнобильської катастрофи за те, що вони врятували Україну та й усю планету від великої і страшної біди. 

Низько схиляємо голови перед ними і з особливим почуттям їх вшановуємо! 

Велика Вам подяка і низький доземний уклін! 

Нехай будуть вдячні та уважні люди до Вас, щодня, щохвилини, завжди!


З глибокою повагою
міський голова Володимир Москаленко