Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Подарунок дітям – чорнобильцям до річниці Чорнобильської трагедії
19.04.2010

З 6 квітня 2010 р. харчування дітей в школах м.Коростеня не проводиться, з причини виграшу тендеру з організації дитячого харчування ДП МОУ „Білоцерківським військовим торгом”. В конкурсі на тендер брали участь два Коростенських підприємства: КВТП „Коростеньхарч” і ТОВ „Гудок”, а також за п’ять хвилин до відкриття тендеру заявку на участь подало й ДП МОУ „Білоцерківський військовий торг”, який і став переможцем. 

Повноцінного харчування дітей ДП МОУ „Білоцерківський військовий торг” виконувати не спроможний, за відсутності договорів із санепідемстанцією, яка має проводити перевірку дитячого харчування. Не укладені угоди і на водопостачання, електропостачанням тощо. Є і інші проблемні питання. 

Гострим питанням залишається і людський фактор, тобто хто буде виконувати надання цих послуг. Адже на сьогодні шкільні їдальні обслуговують близько 120 осіб, які працевлаштовані у підприємстві „Коростеньхарч” і ТОВ „Гудок” і пропрацювали не один десяток літ. Тепер їм потрібно буде звільнитися за власним бажанням заради того, аби до кінця цього навчального року, тобто на неповні два місяці, влаштуватися на роботу у Білоцерківське підприємство.

Тож, виходячи з усіх цих обставин, 19 квітня 2010р. в м.Києві біля Міністерства праці і соціальної політики (вул.Еспланадна, 8/10) відбудеться мітинг представників громадськості м.Коростеня, які обурені зривом організації дитячого харчування школярів міста, яке найбільше постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

Коростенський 
міськвиконком