Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Акція на залізничних вокзалах
15.04.2010

13 квітня відзначався Міжнародний День єдиних дій залізничників. В рамках цього Дня на залізничному вокзалі м.Коростеня міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та міська організація Товариства Червоного Хреста провели акцію за тематикою формування здорового способу життя.

 
Керівництво залізничного вокзалу люб`язно допомогло в організаційних питаннях. По вокзалу через гучномовець періодично звучало рекламне повідомлення про тематику проведеного заходу. 

Акція проходила в теплій та дружній атмосфері. Всі правильно зрозуміли наш намір нагадати людям, що здоровий спосіб життя повинен стати нормою для кожної людини, а особливо для молоді. 

Представники центру надавали соціально-педагогичні, юридичні, соціально-медичні послуги. 

Проводили профілактичні бесіди по запобіганню таких небезпечних, та, на жаль, дуже актуальних в наш час хвороб, як туберкульоз, ВІЛ/СНІД та інших хвороб, що передаються статевим шляхом. Волонтери центру всім відвідувачам та працівникам вокзалу роздавали буклети, брошури та плакати соціально-профілактичного характеру, розповідали про наслідки шкідливих звичок. 

Медсестри з Червоного Хреста всім бажаючим безкоштовно вимірювали тиск, надавали медичні поради, консультували щодо правил самостійного вимірювання тиску та розповідали про здорове харчування та правила особистої гігієни. 

Серед присутніх не знайшлось жодного байдужого. Всі уважно вислуховували поради спеціалістів, обговорювали різноманітні проблеми ,отримували профілактичні матеріали не тільки для себе, а й для своїх близьких і знайомих, щоб бути більш поінформованими.
Сподіваємось, що проведений захід дасть позитивні результати і наші коростенці більше уваги будуть приділяти своєму здоров`ю.

Міськвиконком